Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ
Σχολεία από περισσότερες από 20 χώρες σε όλο τον κόσμο συνεργάζονται για να δομήσουν μια κοινότητα εκατομμυρίων παιδιών με μια μεγάλη αποστολή, να σώσουν τους παππούδες και τις γιαγιάδες τους.
ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Μπορεί το παιδί σας και το σχολείο του να καταταχθεί μεταξύ των κορυφαίων ΧΟΠΑ Ηρώων στον κόσμο;
ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΕΚΟΡ
Θα θέλατε να μας βοηθήσετε να κατακτήσουμε ένα παγκόσμιο ρεκόρ Guinness;
ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΣΕΛΙΔΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Εμπνεύσου από απλούς ανθρώπους που κάνουν μια εξαιρετική διαφορά στη ζωή των άλλων.
ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ
Υπάρχουν πέντε διαδραστικά ηλεκτρονικά βιβλία σε αυτόν τον ιστότοπο για να βοηθήσουν τα παιδιά στο ταξίδι εκμάθησης των ΧΟΠΑ Ηρώων.
ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Ο πίνακας κατάταξής μας δείχνει όλα τα καταπληκτικά σχολεία που συμμετέχουν στην εκστρατεία.
Τα παιδιά μπορούν να βοηθήσουν την τάξη και το σχολείο τους να ανεβούν στον πίνακα κατάταξης κερδίζοντας πόντους για τη «διδασκαλία» των γονιών τους στην ενότητα Basecamp, συμπληρώνοντας τα ηλεκτρονικά βιβλία και ξεπερνώντας τα προσωπικά τους ρεκόρ στα διαδικτυακά παιχνίδια. Οι ατομικοί πόντοι κάθε παιδιού αθροίζονται σε αυτούς της τάξης και του σχολείου τους, οπότε ας ασχοληθούμε με αυτό!
ΦΙΛΤΡΑΡΙΣΜΑ:
ΑΡ.ΣΧΟΛΕΙΟΧΩΡΑΠΟΛΗΒΑΘΜΟΙ
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 1917993
2
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 761294
3
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 691383
4
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 551904
5
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 541164
6
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
7
Орелецька гімназія Село Орелець 474992
8
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 474230
9
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 468186
10
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 405276
11
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 376556
12
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 362564
13
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
14
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 270842
15
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 241207
16
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 233846
17
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 226200
18
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 223380
19
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 217130
20
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 212212
21
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
22
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 186630
23
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
24
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 155984
25
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 143310
26
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
27
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 110754
28
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 106346
29
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 102566
30
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
31
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 98430
32
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
33
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 96776
34
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 96194
35
Birštono gimnazija Birštonas 92948
36
Brackenfell Primary Cape Town 91981
37
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
38
Școala Gimnazială Nr 80, București București 85044
39
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 84938
40
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
41
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 80538
42
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 80058
43
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
44
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73459
45
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 73276
46
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
47
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 69825
48
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
49
Hlíðarskóli Akureyri 68784
50
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
51
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 62900
52
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 62682
53
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 61920
54
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 61800
55
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
56
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 59674
57
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57656
58
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
59
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
60
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
61
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 53787
62
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
63
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
64
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 51300
65
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
66
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 50710
67
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 50019
68
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 49880
69
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 49241
70
Przedszkole nr 215 Warszawa 48953
71
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
72
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
73
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 46740
74
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 46400
75
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
76
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
77
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
78
Escola Básica do Miratejo Seixal 45100
79
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 45000
80
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
81
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
82
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 43600
83
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
84
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
85
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
86
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
87
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
88
Escola Poeta Foix Barcelona 42168
89
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
90
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
91
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 40600
92
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
93
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
94
CEIP Alférez Segura HUESA 40000
95
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
96
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
97
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
98
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 40000
99
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
100
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
101
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 39566
102
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
103
"Saulė" Joniškis 38899
104
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38820
105
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
106
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
107
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
108
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
109
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37140
110
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
111
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
112
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 36700
113
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
114
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 36200
115
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
116
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 35862
117
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 35800
118
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 35800
119
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 35800
120
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
121
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
122
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 35400
123
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 35200
124
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
125
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
126
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
127
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
128
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
129
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
130
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
131
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
132
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
133
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
134
ТЕСТ за училище София 35000
135
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 34660
136
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 33842
137
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
138
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
139
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 32652
140
Grădinița Numărul 239, București București 32382
141
Острозький ліцей №2 Острог 32300
142
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
143
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
144
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
145
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
146
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 30800
147
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
148
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 30500
149
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
150
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
151
Materská škola Zohor Zohor 30200
152
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
153
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 30200
154
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
155
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
156
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
157
Escola E.B1 de Alvor Portimão 30200
158
EB 1 Arganil Arganil 30100
159
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
160
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
161
Základná škola Trebišov 30000
162
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
163
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30000
164
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
165
Materská škola Žehra 10 30000
166
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
167
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
168
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 30000
169
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
170
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
171
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
172
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
173
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
174
Zssmš Margecany Margecany 30000
175
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
176
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 30000
177
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
178
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
179
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
180
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30000
181
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
182
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
183
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
184
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
185
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
186
SP Wydminy Wydminy 30000
187
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
188
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
189
Colégio João Paulo II Braga 30000
190
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
191
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
192
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
193
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
194
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
195
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
196
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
197
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
198
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
199
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
200
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
201
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
202
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
203
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
204
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
205
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
206
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
207
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
208
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
209
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
210
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
211
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
212
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
213
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30000
214
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
215
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
216
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
217
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
218
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
219
EB de Pombal Pombal 30000
220
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
221
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
222
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
223
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
224
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
225
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
226
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
227
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
228
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
229
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
230
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
231
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
232
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
233
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
234
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 30000
235
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
236
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
237
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
238
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
239
Escola Joventut Callús 30000
240
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
241
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
242
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
243
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
244
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
245
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
246
Bellville Primary School Bellville 30000
247
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
248
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
249
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
250
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
251
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
252
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
253
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
254
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
255
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
256
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
257
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
258
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
259
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
260
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
261
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
262
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
263
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
264
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
265
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
266
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
267
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
268
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
269
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
270
УВК ШГ38 Бишкек 30000
271
СОШ 47 Бишкек 30000
272
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
273
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
274
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
275
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
276
СОШ 77 Город Бишкек 30000
277
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
278
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 30000
279
СОШ 54 Bishkek. 30000
280
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
281
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
282
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
283
Гимназия 2 Каракол 30000
284
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
285
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
286
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
287
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
288
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
289
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
290
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
291
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 30000
292
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
293
Addo Primary School Addo 30000
294
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
295
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
296
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
297
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
298
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
299
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
300
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
301
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
302
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
303
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
304
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
305
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
306
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
307
Highbury Primary Cape Town 30000
308
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
309
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
310
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
311
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
312
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
313
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
314
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 30000
315
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
316
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
317
Santa Creu Anglesola 30000
318
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
319
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
320
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
321
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
322
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
323
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
324
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
325
Школа UMKA School Алматы 30000
326
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
327
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
328
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
329
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
330
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
331
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
332
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
333
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
334
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
335
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
336
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
337
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
338
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
339
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
340
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
341
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
342
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30000
343
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
344
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
345
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 30000
346
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
347
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30000
348
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
349
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
350
Henkel škôlka Bratislava 29561
351
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 28410
352
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
353
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
354
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
355
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
356
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
357
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
358
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
359
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 26400
360
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
361
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 26200
362
Nesskóli Neskaupstaður 26100
363
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
364
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26000
365
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
366
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
367
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 25800
368
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 25600
369
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
370
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
371
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
372
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25500
373
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
374
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
375
Escola Les Arrels Salt 25400
376
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
377
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
378
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 25400
379
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
380
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
381
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25200
382
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
383
45 Київ 25200
384
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 25200
385
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
386
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
387
Engjaskóli Reykjavík 25200
388
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
389
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
390
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
391
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
392
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 25200
393
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
394
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
395
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
396
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
397
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
398
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
399
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
400
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
401
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
402
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
403
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
404
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
405
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
406
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
407
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
408
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
409
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
410
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
411
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
412
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
413
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
414
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
415
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
416
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
417
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
418
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
419
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
420
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
421
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
422
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
423
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
424
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
425
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
426
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
427
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
428
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
429
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
430
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
431
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
432
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
433
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
434
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
435
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
436
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
437
Swartberg Primary Caledon 25000
438
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
439
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
440
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
441
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
442
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
443
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
444
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
445
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
446
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
447
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
448
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
449
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
450
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
451
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
452
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
453
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
454
Fellaskóli Reykjavík 25000
455
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
456
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
457
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
458
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
459
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
460
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
461
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
462
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
463
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
464
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
465
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
466
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
467
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
468
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
469
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
470
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
471
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
472
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
473
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
474
Средняя школа 21 Бишкек 25000
475
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
476
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
477
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
478
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
479
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
480
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
481
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
482
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
483
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
484
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
485
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
486
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
487
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
488
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
489
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
490
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
491
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
492
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
493
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
494
СОШ 21 Бишкек 25000
495
ЧОУ Образователни технологии София 25000
496
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
497
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
498
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
499
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
500
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
501
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
502
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
503
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
504
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
505
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
506
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
507
ДГ Снежанка Ловеч 25000
508
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
509
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
510
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
511
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
512
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
513
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
514
Materská škola Kúty Kuty 25000
515
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
516
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
517
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
518
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
519
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
520
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
521
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
522
ZŠ s MŠ Častá Častá 25000
523
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
524
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
525
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
526
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
527
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25000
528
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
529
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
530
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 25000
531
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
532
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
533
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
534
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
535
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
536
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
537
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
538
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
539
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
540
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
541
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
542
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
543
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
544
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
545
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
546
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
547
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
548
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
549
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
550
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
551
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
552
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
553
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
554
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
555
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
556
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
557
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
558
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
559
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
560
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
561
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
562
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
563
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
564
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
565
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
566
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
567
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
568
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
569
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
570
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
571
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
572
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
573
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
574
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
575
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
576
Academy Private School Cape Town 25000
577
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
578
Van Reede Primary 8 High street 25000
579
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
580
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
581
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 25000
582
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
583
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
584
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
585
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
586
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
587
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
588
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
589
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
590
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
591
CEIP Abdera Adra 25000
592
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
593
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
594
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
595
Academia Primary School Eersterivier 25000
596
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
597
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
598
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
599
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
600
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
601
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
602
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
603
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
604
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
605
Colégio do Rio Portimão 25000
606
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
607
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
608
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
609
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
610
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
611
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
612
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
613
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
614
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
615
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
616
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
617
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
618
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
619
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
620
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
621
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
622
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
623
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
624
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
625
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
626
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
627
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
628
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
629
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
630
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
631
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
632
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
633
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
634
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
635
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
636
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
637
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
638
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
639
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
640
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
641
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
642
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
643
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
644
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
645
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
646
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
647
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
648
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
649
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
650
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
651
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
652
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
653
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
654
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
655
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
656
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
657
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
658
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
659
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
660
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 25000
661
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
662
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
663
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
664
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
665
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
666
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
667
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
668
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
669
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
670
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
671
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
672
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
673
Alessia Primary Ingelheim 25000
674
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
675
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
676
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25000
677
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
678
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 25000
679
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
680
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
681
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
682
Emileen Primary Ingelheim 25000
683
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
684
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
685
Dante Alighieri Rosario 25000
686
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
687
testCZ test 25000
688
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
689
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
690
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 25000
691
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
692
Gdynia International School Gdynia 25000
693
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
694
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 25000
695
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
696
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
697
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
698
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
699
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
700
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
701
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
702
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25000
703
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
704
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
705
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
706
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
707
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
708
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
709
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
710
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
711
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
712
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
713
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25000
714
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
715
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25000
716
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
717
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
718
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
719
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
720
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
721
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
722
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
723
Kingsway Park Public School 25000
724
Algonquin Avenue Public School 25000
725
Woodcrest Public School 25000
726
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
727
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
728
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
729
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
730
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
731
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
732
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
733
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
734
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
735
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
736
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
737
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
738
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25000
739
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
740
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
741
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
742
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
743
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
744
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
745
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
746
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
747
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
748
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
749
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
750
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
751
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
752
Duhova škôlka Bratislava 25000
753
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
754
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
755
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
756
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
757
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
758
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
759
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
760
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
761
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
762
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
763
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
764
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
765
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
766
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
767
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
768
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
769
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
770
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
771
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
772
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
773
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
774
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
775
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
776
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
777
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
778
ZŠ Obyce Obyce 25000
779
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
780
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
781
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
782
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
783
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
784
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
785
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
786
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
787
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
788
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
789
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
790
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
791
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
792
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
793
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
794
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
795
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
796
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
797
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
798
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
799
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
800
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
801
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
802
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
803
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
804
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
805
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
806
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
807
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
808
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
809
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
810
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
811
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
812
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
813
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
814
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
815
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
816
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
817
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
818
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
819
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
820
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
821
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
822
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
823
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
824
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
825
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
826
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
827
Midgard School Kyiv 25000
828
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
829
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
830
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
831
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
832
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
833
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
834
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
835
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
836
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
837
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
838
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
839
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
840
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
841
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
842
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
843
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
844
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
845
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 25000
846
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
847
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
848
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
849
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
850
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
851
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
852
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
853
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
854
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
855
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
856
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
857
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
858
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
859
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
860
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
861
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
862
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
863
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
864
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
865
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
866
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
867
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
868
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
869
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
870
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
871
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
872
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
873
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
874
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
875
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
876
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
877
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
878
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
879
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
880
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
881
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
882
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
883
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
884
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
885
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
886
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
887
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
888
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
889
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
890
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
891
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
892
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
893
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
894
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
895
Заставнівська гімназія Заставна 25000
896
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
897
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
898
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
899
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
900
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
901
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
902
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
903
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
904
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
905
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
906
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
907
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
908
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
909
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
910
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
911
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
912
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
913
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
914
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
915
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
916
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
917
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
918
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
919
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
920
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
921
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
922
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
923
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
924
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
925
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
926
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
927
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
928
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
929
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
930
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
931
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
932
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
933
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
934
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
935
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
936
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
937
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
938
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
939
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
940
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
941
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
942
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
943
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
944
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
945
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
946
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
947
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
948
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
949
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
950
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
951
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
952
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
953
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
954
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
955
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
956
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
957
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
958
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
959
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
960
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
961
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
962
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
963
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
964
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
965
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
966
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
967
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
968
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
969
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
970
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
971
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
972
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
973
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
974
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
975
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
976
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
977
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
978
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
979
Colegio Almedina Córdoba 25000
980
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
981
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
982
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
983
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
984
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
985
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
986
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
987
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
988
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
989
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
990
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
991
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
992
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
993
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
994
C.D Santa María Micaela Granada 25000
995
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
996
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
997
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
998
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
999
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1000
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
1001
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1002
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1003
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
1004
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1005
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1006
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1007
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1008
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1009
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1010
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1011
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
1012
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1013
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1014
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1015
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1016
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1017
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1018
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1019
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1020
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1021
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1022
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1023
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1024
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1025
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1026
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1027
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
1028
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1029
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1030
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1031
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1032
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1033
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1034
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
1035
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1036
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1037
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1038
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1039
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1040
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1041
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1042
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1043
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1044
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1045
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1046
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1047
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
1048
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1049
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1050
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
1051
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1052
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1053
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
1054
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1055
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1056
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1057
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1058
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1059
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1060
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1061
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1062
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1063
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1064
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1065
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1066
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1067
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1068
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1069
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1070
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1071
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
1072
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1073
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1074
Гірський НВК с. Гірське 25000
1075
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1076
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1077
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1078
ЗОШ№3 Рівне 25000
1079
Materská škola Štrba Štrba 25000
1080
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1081
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1082
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1083
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1084
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1085
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
1086
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1087
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1088
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1089
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1090
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1091
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1092
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1093
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1094
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1095
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1096
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
1097
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1098
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1099
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1100
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1101
Березинський НВК пгт Березине 25000
1102
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1103
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1104
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1105
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1106
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1107
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1108
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1109
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1110
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1111
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1112
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1113
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
1114
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1115
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1116
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1117
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1118
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1119
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1120
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1121
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
1122
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1123
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1124
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1125
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1126
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1127
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 25000
1128
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1129
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1130
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1131
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1132
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1133
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1134
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1135
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1136
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1137
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1138
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1139
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1140
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 23950
1141
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1142
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1143
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1144
Nume Scoala Test TestO 20800
1145
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 20800
1146
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1147
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1148
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
1149
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1150
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1151
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1152
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1153
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1154
Best School Grosswinternheim 20200
1155
ThinkGlobal Рівне 20200
1156
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1157
przedszkole 125 Warszawa 20100
1158
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1159
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1160
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20100
1161
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1162
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1163
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1164
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1165
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1166
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
1167
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
1168
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
1169
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
1170
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
1171
Zespół Szkolno-Przedszkolny 88-320 Strzelno 20000
1172
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
1173
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
1174
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 20000
1175
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
1176
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 20000
1177
Escola La Mercè Tortosa 20000
1178
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
1179
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
1180
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
1181
EMEF Santa Maria Bauru 20000
1182
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 20000
1183
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 20000
1184
Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 20000
1185
Kadarka utcai óvoda Budapest 20000
1186
24ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1187
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 20000
1188
Szkoła Podstawowa Nr 2 im Ewy Krauze w Piasecznie Piaseczno 20000
1189
Escola Padre Benito de Uriarte Erbastrain Batatais 20000
1190
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 20000
1191
Gminne Przedszkole w Jarczowie Jarczów ul. 3 Maja 2322-664 Jarczów 20000
1192
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 20000
1193
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1194
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1195
школа №248 Tashkent 20000
1196
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1197
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1198
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1199
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1200
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1201
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1202
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1203
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1204
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1205
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1206
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1207
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1208
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1209
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1210
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1211
grape bajkalska 22 20000
1212
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1213
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1214
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1215
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1216
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1217
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1218
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1219
test test 20000
1220
test test 20000
1221
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1222
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1223
Lemland International School Lemland 20000
1224
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1225
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1226
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1227
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1228
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1229
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1230
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1231
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1232
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1233
test test 20000
1234
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1235
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1236
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1237
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1238
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1239
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1240
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1241
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1242
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1243
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1244
Test School Test 20000
1245
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1246
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1247
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1248
Materská škola Žehra 10 20000
1249
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1250
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1251
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1252
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1253
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1254
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1255
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1256
??????? Αθήνα 20000
1257
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1258
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1259
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1260
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1261
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1262
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1263
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1264
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1265
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1266
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1267
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1268
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1269
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1270
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1271
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1272
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1273
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1274
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1275
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1276
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1277
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1278
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1279
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1280
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1281
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1282
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1283
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1284
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1285
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1286
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1287
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1288
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1289
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1290
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1291
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1292
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1293
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1294
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1295
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1296
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1297
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1298
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1299
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1300
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1301
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1302
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1303
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1304
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1305
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1306
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1307
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1308
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1309
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1310
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1311
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1312
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1313
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1314
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1315
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1316
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1317
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 20000
1318
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1319
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1320
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1321
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1322
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1323
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1324
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1325
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1326
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1327
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1328
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1329
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1330
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1331
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1332
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1333
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1334
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1335
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1336
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1337
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1338
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1339
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1340
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1341
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1342
La Salle San Rafael Madrid 20000
1343
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1344
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1345
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1346
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1347
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1348
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1349
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1350
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1351
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1352
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20000
1353
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1354
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1355
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1356
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1357
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1358
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1359
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1360
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1361
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1362
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1363
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1364
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1365
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1366
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1367
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1368
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1369
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1370
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1371
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1372
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
1373
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1374
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1375
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1376
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1377
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1378
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1379
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1380
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1381
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1382
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1383
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1384
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1385
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1386
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1387
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1388
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1389
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1390
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1391
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1392
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1393
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1394
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1395
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1396
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1397
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1398
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1399
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1400
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1401
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1402
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1403
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1404
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1405
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1406
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1407
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1408
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1409
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1410
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1411
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1412
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1413
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1414
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1415
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1416
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1417
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1418
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1419
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1420
2020: Stone House Elliot 20000
1421
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1422
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1423
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1424
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1425
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1426
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1427
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1428
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1429
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1430
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1431
гімназія симоненка львів 20000
1432
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1433
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1434
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1435
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1436
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1437
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1438
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1439
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1440
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1441
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
1442
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1443
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1444
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1445
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1446
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1447
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1448
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1449
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1450
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1451
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1452
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1453
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1454
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1455
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1456
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1457
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1458
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1459
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1460
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1461
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1462
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1463
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1464
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1465
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1466
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1467
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1468
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1469
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1470
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1471
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1472
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1473
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1474
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1475
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1476
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1477
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1478
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1479
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1480
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1481
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1482
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1483
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1484
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1485
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1486
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1487
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1488
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1489
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1490
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1491
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1492
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1493
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1494
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1495
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1496
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1497
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1498
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1499
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1500
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1501
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1502
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1503
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1504
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1505
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1506
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1507
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1508
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1509
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1510
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1511
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1512
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1513
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1514
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1515
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1516
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1517
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1518
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1519
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1520
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1521
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1522
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1523
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1524
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1525
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1526
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1527
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1528
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1529
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1530
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1531
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1532
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1533
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1534
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1535
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1536
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1537
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1538
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1539
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1540
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1541
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1542
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1543
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1544
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1545
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1546
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1547
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1548
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1549
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1550
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1551
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1552
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1553
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1554
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1555
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1556
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1557
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1558
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1559
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1560
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1561
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1562
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1563
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1564
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1565
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1566
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1567
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1568
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1569
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1570
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1571
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1572
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1573
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1574
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1575
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
1576
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1577
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1578
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1579
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1580
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1581
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1582
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1583
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1584
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1585
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1586
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1587
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1588
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1589
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1590
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1591
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1592
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1593
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1594
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1595
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1596
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1597
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1598
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1599
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1600
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1601
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1602
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1603
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1604
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1605
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1606
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1607
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1608
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1609
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1610
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1611
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1612
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1613
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1614
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1615
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1616
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1617
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1618
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1619
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1620
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1621
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1622
Materská škola Holčíkovce 20000
1623
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1624
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1625
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1626
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1627
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1628
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1629
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1630
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1631
Základná škola Košice 20000
1632
ЗОШ№3 Рівне 20000
1633
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1634
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1635
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1636
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1637
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1638
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1639
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1640
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1641
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1642
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1643
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1644
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1645
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1646
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1647
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1648
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1649
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1650
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1651
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1652
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1653
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1654
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1655
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1656
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1657
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1658
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1659
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1660
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1661
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1662
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1663
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1664
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1665
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1666
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1667
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1668
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1669
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1670
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1671
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1672
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1673
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1674
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1675
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1676
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1677
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1678
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1679
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1680
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1681
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1682
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1683
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
1684
2020: Stone House Elliot 20000
1685
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1686
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1687
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1688
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
1689
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1690
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1691
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1692
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1693
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1694
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1695
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
1696
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1697
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1698
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1699
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1700
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
1701
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1702
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1703
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1704
Základná škola Ilava 20000
1705
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1706
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1707
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
1708
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1709
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1710
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1711
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1712
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1713
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1714
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1715
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1716
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1717
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1718
Meriland Primary Mariehamn 20000
1719
Základná škola Bratislava 20000
1720
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
1721
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1722
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1723
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1724
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1725
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1726
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1727
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1728
Základná škola Blatné Blatné 20000
1729
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1730
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1731
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1732
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
1733
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1734
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
1735
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1736
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1737
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1738
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1739
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1740
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
1741
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1742
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1743
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
1744
JI/EB Cobre Cascais 20000
1745
Fountainhead School Surat 20000
1746
tmyschool test 20000
1747
smyschool test 20000
1748
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
1749
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1750
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
1751
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
1752
dfg dsfg 20000
1753
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1754
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1755
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
1756
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1757
DMD Ovi Debrecen 20000
1758
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
1759
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
1760
Escola L'Espígol Juncosa 20000
1761
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
1762
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1763
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1764
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
1765
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1766
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
1767
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
1768
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
1769
Escola terra Nostra Olost 20000
1770
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
1771
Escola Prova 2 Barcelona 20000
1772
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
1773
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
1774
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
1775
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
1776
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
1777
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
1778
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
1779
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
1780
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
1781
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
1782
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
1783
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1784
64 школа Ташкент 20000
1785
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
1786
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
1787
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
1788
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
1789
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
1790
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
1791
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1792
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
1793
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1794
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
1795
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
1796
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1797
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
1798
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
1799
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1800
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1801
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
1802
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1803
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1804
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1805
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1806
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1807
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1808
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1809
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1810
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1811
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1812
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1813
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1814
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1815
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1816
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1817
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1818
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1819
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1820
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1821
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1822
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1823
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1824
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1825
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1826
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1827
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1828
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1829
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1830
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1831
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1832
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1833
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1834
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1835
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1836
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1837
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1838
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1839
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1840
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1841
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1842
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1843
Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 Умань 20000
1844
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1845
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1846
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1847
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1848
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1849
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1850
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1851
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Вінниця 20000
1852
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1853
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1854
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1855
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1856
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1857
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1858
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1859
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1860
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1861
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1862
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1863
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1864
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1865
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1866
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1867
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 59-900 Zgorzelec 20000
1868
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1869
Kerhólsskóli Borg 20000
1870
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1871
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1872
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1873
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1874
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1875
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1876
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1877
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1878
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1879
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1880
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1881
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1882
Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 20000
1883
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1884
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1885
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1886
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1887
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1888
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1889
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1890
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1891
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1892
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1893
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1894
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1895
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1896
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1897
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1898
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1899
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1900
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1901
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1902
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1903
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1904
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1905
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1906
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1907
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1908
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1909
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1910
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1911
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1912
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1913
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1914
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1915
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1916
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1917
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1918
Goose primary Mariehamn 20000
1919
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1920
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 20000
1921
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1922
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1923
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1924
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1925
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1926
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1927
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1928
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1929
ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗДРАВЕЦ" гр. ГОРНА ОРЯХОВИЦА (5100) 20000
1930
ОУ "Никола Обретенов" Русе 20000
1931
test test 20000
1932
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1933
26.СУ "Йордан Йовков" София 20000
1934
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1935
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1936
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1937
EB Liberdade Montijo 20000
1938
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1939
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1940
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1941
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1942
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1943
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1944
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1945
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1946
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1947
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 20000
1948
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1949
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1950
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1951
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 20000
1952
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1953
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1954
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1955
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1956
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1957
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1958
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1959
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1960
Centrum voľného času Šaľa 20000
1961
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1962
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1963
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1964
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1965
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1966
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1967
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1968
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1969
Základná škola Detva 20000
1970
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1971
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1972
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1973
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1974
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1975
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1976
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 20000
1977
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1978
Základná škola Modra 20000
1979
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1980
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1981
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1982
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1983
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1984
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1985
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1986
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
1987
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1988
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1989
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1990
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1991
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1992
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1993
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1994
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1995
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1996
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1997
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1998
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1999
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 20000
2000
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
2001
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
2002
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
2003
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
2004
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
2005
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
2006
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
2007
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
2008
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
2009
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
2010
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
2011
Grădinița nr. 24 București 20000
2012
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
2013
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
2014
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
2015
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
2016
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
2017
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
2018
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
2019
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
2020
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
2021
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
2022
Základná škola Hubová 20000
2023
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
2024
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
2025
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
2026
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
2027
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
2028
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
2029
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
2030
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
2031
Materská škola Giraltovce 20000
2032
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
2033
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
2034
Materská škola Košice-Poľov 20000
2035
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
2036
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
2037
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
2038
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
2039
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
2040
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
2041
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
2042
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
2043
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2044
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
2045
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
2046
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
2047
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
2048
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
2049
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
2050
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
2051
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
2052
Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 20000
2053
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
2054
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
2055
Grădinița Nr. 149 București 20000
2056
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
2057
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
2058
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
2059
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
2060
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
2061
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
2062
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
2063
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
2064
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
2065
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
2066
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
2067
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
2068
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
2069
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
2070
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
2071
Vogaskóli Reykjavík 20000
2072
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
2073
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
2074
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
2075
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
2076
Súkromná spojená škola Košice 20000
2077
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
2078
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
2079
Základná škola Hubová Hubová 20000
2080
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
2081
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
2082
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
2083
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
2084
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
2085
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
2086
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
2087
Bandymas Vilniaus 20000
2088
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
2089
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
2090
Mircea cel Batran Pitesti 20000
2091
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
2092
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
2093
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU LOC. VLADIMIRESCU, JUD. ARAD 20000
2094
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2095
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2096
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2097
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2098
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
2099
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
2100
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
2101
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
2102
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
2103
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
2104
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
2105
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
2106
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
2107
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
2108
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
2109
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
2110
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
2111
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
2112
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
2113
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
2114
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
2115
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
2116
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
2117
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
2118
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
2119
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
2120
Materská škola Letanovce 20000
2121
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
2122
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
2123
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
2124
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
2125
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
2126
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
2127
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
2128
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
2129
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
2130
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
2131
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
2132
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
2133
Colégio Ti-Té Portimão 20000
2134
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
2135
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
2136
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
2137
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
2138
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
2139
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
2140
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce