0
0
ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Μπορείς να γίνεις ο καλύτερος Ήρωας ΧΟΠΑ στον κόσμο;

Ανέβα θέσεις στον πίνακα κερδίζοντας βαθμούς μέσω των ενοτήτων e-book και basecamp και ξεπερνώντας το δικό σου ρεκόρ στα διαδικτυακά παιχνίδια.
ΦΙΛΤΡΑΡΙΣΜΑ:
ΑΡ.ΤΑΞΗΣΧΟΛΕΙΟΧΩΡΑΠΟΛΗΒΑΘΜΟΙ
1
Pastelky 4.A ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 4174700
2
Piráti 3.B ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 2944554
3
2 А КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 889491
4
Αστεράκια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 635092
5
4-А Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 627426
6
Τμήμα Α2 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 512393
7
4 Г КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 432332
8
5è B ES VEDRÀ CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 375163
9
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 363577
10
Винахідники 4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 336420
11
Klasa 2a SP Wydminy Wydminy 336069
12
4 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 320337
13
Gelytės Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 282374
14
Clasa a III-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 277030
15
Дослідники 2 - В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 269265
16
Розумники 4-Г класу Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 248410
17
Ζουζούνια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 242477
18
Klasa 8 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 232681
19
4 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 231214
20
4 A КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 214717
21
3-А Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 212552
22
4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 212505
23
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205832
24
3 "Г" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 198376
25
Clasa a II-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 194234
26
1 Б Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 183564
27
Klasa 7 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 177791
28
Klasa 6 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 177200
29
Γ1 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 170449
30
4A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 170248
31
Klasa III B Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 169944
32
5A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 168547
33
Juháci Základná škola Juh 1054 Juh 1054 164453
34
4º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 162028
35
2-А клас "Допитлики" Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 160990
36
5.A Základná škola Korňa Základná škola Korňa 157807
37
3° A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 155255
38
5è A CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 153495
39
III.PS B Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 145367
40
3b SP Wydminy Wydminy 140090
41
3 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 139790
42
"Rybki" Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 133221
43
5.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 127930
44
Mládež Červeného kríža Gymnázium Terézie Vansovej Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 126432
45
Ε ταξη Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πενταπλατανου Γιαννιτσών Πενταπλάτανος 124345
46
4-Б Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 121419
47
1C Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 121399
48
4 - Д Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 120296
49
3 "В" сынып "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 120090
50
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 118433
51
3В клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 117073
52
3 а СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 115510
53
2-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 107047
54
3 и классе КГУ ОШ № 7 Уральск 106054
55
Τμήμα Α1 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 104955
56
3B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 104824
57
ΣΤ1 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 104081
58
Γ Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 100619
59
2 τμήματα 9ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 99083
60
iNOVA Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 97002
61
Τμήμα 2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 96825
62
2 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 96236
63
Προνήπια - Νήπια 3ο Νηπιαγωγείο Αιγινίου Αιγίνιο 93273
64
2-Г Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 91574
65
4-В Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 90624
66
6.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 85987
67
Ε2 1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 84459
68
Γ΄ ΤΑΞΗ Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τιθορέας Κάτω Τιθορέα 83401
69
3.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 82487
70
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 81477
71
2 КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 80939
72
4-А клас Пізнайки Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 71835
73
A1 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 70511
74
3-Г Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 69109
75
Ε2 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 68929
76
2 "З" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 67671
77
2а клас - С. Рийза ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 67318
78
Super heroes τμήμα 1ο 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 66911
79
A1 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 66818
80
1 A клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 66784
81
E4 Escola Básica de Estômbar Estômbar 65483
82
2 А Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 64160
83
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 63419
84
2-А Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 63193
85
4 "З" класс "Звезды" КГУ ОШ № 7 Уральск 61776
86
6ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 60272
87
4 Б класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 60041
88
2.klasa ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 59873
89
3"А" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 59517
90
1o Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Νήπια - Προνήπια Τμήμα 2 1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 58877
91
3.а клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 58655
92
Γ τρίτη τάξη 13ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 58348
93
Νήπια-Προνήπια 1ο Τμήμα (Πρωινό Υποχρεωτικό) 1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 58049
94
Druháci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 58004
95
Νήπια-προνηπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 57978
96
Προνήπια-νηπια , Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 57296
97
Класът на Кесимова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 56907
98
3-А Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 56817
99
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 56633
100
1. б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 56283
101
Ολοήμερο τμήμα 3ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονικη 54761
102
2.SA Álftanesskóli Garðabær 54237
103
Α ταξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου ΧΙΟΥ 54076
104
Класът на Светла Стоянова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 53076
105
Príma Sekunda Gymnázium Antona Bernoláka Senec Senec 52886
106
Β Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 51992
107
miláčikovia Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 51977
108
1.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 51973
109
TOMKE 5.A Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 51283
110
TMHMA 1 37ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 50581
111
2 Д 60 мектеп-лицей Астана 50407
112
Τμήμα 2o 9oΝηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 50074
113
Α΄ Τάξη 7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 49383
114
Β1 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 49179
115
3 "А" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 48955
116
υποχρεωτικό 1 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 48209
117
Τμήμα 1 9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 47272
118
3 "Ж" КГУ ШГ 110 Алматы 46993
119
3 клас ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 46928
120
2ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 46756
121
4a СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 46508
122
Γ'2 2023-2024 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 46258
123
група Шаро ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 46126
124
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 45697
125
Υποχρεωτικό 2 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 45678
126
Β Τμήμα 2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 45465
127
3"Д" КГУ ОШ № 7 Уральск 45394
128
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45233
129
Elstu börnin (5 ára ) leikskóli Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 44651
130
Група "Дъга" ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. ДВЕ МОГИЛИ ДВЕ МОГИЛИ 44479
131
Γ Δημοτικού 1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 44337
132
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 44156
133
"Мечо Пух и приятели" ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 43999
134
2 "Б" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 43594
135
4. B Álftanesskóli Garðabær 42306
136
2.A 2023/2024 Súkromné Gymnázium DSA Sabinov Sabinov 41436
137
Τμημα 1 1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 41003
138
Β ΤΑΞΗ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 40754
139
3 "Б" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 40751
140
Α Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 40685
141
5ºPRIMARIA -FUNDACIÓN HILDA CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 40551
142
Питър Пан ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 40330
143
2 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 39491
144
Τμήμα 2 1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 39330
145
ΤΜΗΜΑ 1 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 39271
146
4"ә"сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 39025
147
5.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 38563
148
Clasa I - Clasa fluturașilor Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 38507
149
Супергерои 4 "Д" КГУ ОШ №7 КГУ ОШ № 7 Уральск 38498
150
2. A клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 38011
151
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΚΛΕΙΔΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 37936
152
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑ Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 37899
153
E1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 37431
154
Пізнайки 4- В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 37163
155
PEL - B EB Pelariga Rua dos desportos 36922
156
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 36419
157
Τα Μελισσάκια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 36061
158
B 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 35931
159
Ε1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 35887
160
2A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 35576
161
III. PS A Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 35495
162
2.B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 35471
163
група "Смехорани", ДГ"Иглика" - град Русе ДГ "Иглика", гр. РУСЕ РУСЕ 35442
164
3 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 35433
165
2 Г КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 34963
166
2.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 34870
167
3.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 34517
168
ΝΗΠΙΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2 103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 34382
169
Napsugár csoport (közép-nagycsoport) Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 34369
170
3 И 60 мектеп-лицей Астана 34342
171
5ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 34187
172
ПГ а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 33200
173
Делфини ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 32941
174
4.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32872
175
Γ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 32847
176
Класът на Десислава Симеонова ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 32754
177
3a SP Wydminy Wydminy 32171
178
Мечо Пух ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 31869
179
2 в - Ралица Стоянова II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 30989
180
3Ә сыныбы Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 30433
181
2 "Ә" "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 30257
182
2 А клас ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 30067
183
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
184
4 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 29888
185
3 "Ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 29812
186
Baloniki Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 29670
187
Grade 4 _ Ms Stighling Loreto School Queenswood Pretoria 29643
188
3 "З" КГУ ШГ 110 Алматы 29586
189
5.A ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 29325
190
νηπιαγωγίιο 3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 29284
191
3. EÞH Álftanesskóli Garðabær 29220
192
Четвърти клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 28886
193
Smoki Dolina bajki Gliwice 28769
194
Бърборани ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 28385
195
1 Б ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 27512
196
Δ Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 26815
197
3a ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 26735
198
2 А класс КГУ ОШ № 7 Уральск 26702
199
5.ročnik ZSsMS Tulčík Tulčík 116 26247
200
1 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 26098
201
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25895
202
Τμήμα 1 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 25885
203
A2 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 25813
204
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 25666
205
I ГЦОУД2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 25103
206
Α1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25018
207
1ο ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 24663
208
4.G Álftanesskóli Garðabær 24617
209
2 - А Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 24559
210
1 а клас СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 24299
211
5º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 24000
212
Калинки ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 23813
213
1 В СУ “Васил Левски” - Русе Русе 23775
214
3 B Don Lorenzo Milani Pergine Valsugana 23657
215
3.a Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 23599
216
Пізнайки Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 23515
217
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 23314
218
2 ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 23275
219
4 - Б Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 23252
220
Τμήμα 1ο 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 23102
221
B2 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 22694
222
4 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 22683
223
Μελισσούλες 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 22532
224
Детска градина 17"Иглика"2021г ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 22456
225
1 В клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 22322
226
6.A Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 22181
227
2.A Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 22163
228
5éB CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 21992
229
ПЪРВИ А клас ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 21946
230
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda(Epreskerti Óvoda) Sarkad 21905
231
2D Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 21867
232
ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 21824
233
ПГ "б" ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 21805
234
2 Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 21739
235
I+II LZŠ Otakárek, s.r.o. Křtiny 21684
236
IVа група "Бон–бони" ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 21510
237
ЦОУД 3а СУ "Възраждане" - Русе Русе 21261
238
4 Б - супер КГУ ОШ № 7 Уральск 21171
239
IГЦОУД1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 21047
240
TOMKE 5. B Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20883
241
СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 20668
242
3 "А" клас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 20649
243
Първи "А" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 20569
244
2 "Ә" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 20536
245
Wiewiórki Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20410
246
Втори " а " клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 20148
247
група "БОН-БОН" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 20073
248
3 Τμήματα 54ο Νηπιαγωγείο Πειραιά Καμίνια 20025
249
3 г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 19850
250
Zdravotnícky krúžok Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka 44 Bratislava 821 08 Bratislava 19783
251
СРЕБЪРНИ ЗВЪНЧЕТА ДГ "Радост", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО КАРАМАНОВО, общ. ЦЕНОВО 19782
252
2-А Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 19780
253
Първи А клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 19620
254
1-А ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 19333
255
4 “Е” класс №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 19190
256
3AR1 Centro Escolar de Areia, Árvore Vila do Conde 19052
257
3 М сыныбы 60 мектеп-лицей Астана 18655
258
Γ ΤΑΞΗ 16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 18642
259
ΤΜΗΜΑ 2 11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 18626
260
2b Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Tychy, 43-100 Al. Niepodległości 190 18551
261
Enfermería CEIP Víctor Jara Fuenlabrada 18472
262
5.A ZŠ M.R.Štefánika Spišská Belá Spišská Belá 18445
263
Νηπιαγωγείο 1ο Νηπιαγωγείο Αλμυρού Αλμυρός 18172
264
Γ1 9ο Δ.Σ .ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 18034
265
1-А Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса місто Київ 18010
266
A1 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 17969
267
B1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 17845
268
Πρωινό Τμήμα 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17833
269
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni Witonia 17713
270
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 1/θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ 17661
271
Сміливці Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 17590
272
Στ' 2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 17560
273
2 Ғ қаһармандары "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 17560
274
Β Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 17482
275
1 б СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 17365
276
Malí záchranári Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 17230
277
Α1 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 17160
278
Γ Δημοτικό Σχολείο Ευρωπού Ευρωπός 17056
279
Νήπια προνηπια Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 17049
280
1-2 ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 16894
281
Калинка ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 16889
282
2a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 16870
283
Ε1 1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 16838
284
Четвърта група Буря ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 16765
285
Ν2 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 16602
286
Β2 7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 16595
287
Προνήπια-Νήπια 1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 16568
288
2c Szkoła Podstawowa nr 8 Jelenia Góra 16567
289
2 клас Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 16453
290
Звънче ДГ "Пролетна дъга" Шумен 16273
291
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Άνω Σύρου Σύρος 16252
292
2 Е "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 16215
293
Τμήμα 1 Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 16104
294
ЦОУД 1а СУ "Възраждане" - Русе Русе 16050
295
Akker Jakker _ Juffrou Katinka AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 15981
296
2 И 60 мектеп-лицей Астана 15942
297
3ο Πειραματικό νηπιαγωγείο 3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 15888
298
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 15796
299
Група "Лъвчета" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 15720
300
Προνήπιο Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Θήρας "Λαλίτσες" Μεσαριά Θήρας 15640
301
Първи "Б" клас НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 15610
302
2a СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 15580
303
3 "Г" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 15410
304
4 Ano D EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 15290
305
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 15270
306
Розумники Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області місто Суми 15261
307
I. PS A Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 15232
308
2.EGV Álftanesskóli Garðabær 14965
309
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
310
Pszczółki Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gdańsk 14831
311
гр. "Детелина" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 14820
312
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 14740
313
6ºC FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 14680
314
2.A Základní škola Brno, nám.Míru 3, příspěvková organizace Brno 14645
315
3 "А" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 14617
316
3 а ГКП на ПХВ "школа-лицей №60" акимата города Астаны Астана 14560
317
2º ano - EB 1 de Manteigas Agrupamento de Escolas de Manteigas Manteigas 14555
318
ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 14337
319
Β 35ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων Τρίκαλα 14014
320
Τμήμα 2ο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 13923
321
Clase simultane CP-IV Școala Gimnazială Șimon Bran 13873
322
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 13690
323
2клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 13690
324
Смирненчета ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 13610
325
5A Ceip Miguel Hernández Torrent (Valencia) 13580
326
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 13445
327
4 - А "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 13396
328
Δ'ΤΑΞΗ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13375
329
Pierwszaczki Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 13240
330
Csiga, Katica, Maci csoport Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 12780
331
Умни пчелици ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 12700
332
pierwsza Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 12681
333
Clasa a III- D Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 12609
334
Кульбабки Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 12600
335
2 А Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 12500
336
3 "Б" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 12500
337
3 "Г " класс КГУ "Школа гимназия № 5А" отдела образования города Костаная " Костанай 12500
338
Γ΄ Δ΄ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΟ 12422
339
Супергерои 3-4 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 12385
340
Νηπιαγωγείο 3 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 12309
341
9.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 12300
342
Grade 2 Loreto School Queenswood Pretoria 12287
343
Προνήπια- Νήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 12254
344
Νηπιαγωγείο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 12142
345
ZAJĘCIA DODATKOWE W CENTRUM INNOWAYJNEJ EDUKACJI CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 12100
346
2 Д класс КГУ ОШ № 7 Уральск 12000
347
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 11925
348
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
349
P1 2023 Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 11835
350
Ε΄1 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 11649
351
1 a ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 11600
352
Супергерои 4 А класс КГУ ОШ № 7 Уральск 11540
353
4.A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 11382
354
ТРЕТИ " Б" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 11382
355
4 "а" №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 11300
356
Obuoliukų Klaipėdos lopšelis-darželis "Puriena" Klaipėda 11300
357
3. S Álftanesskóli Garðabær 11280
358
група "Мечо Пух " ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 11200
359
група "Милувка" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 11100
360
"Пинокио" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 11100
361
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 11100
362
Τμήμα 1ο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 10990
363
Β ΤΑΞΗ 16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 10981
364
Звънчета ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 10900
365
КАЛИНКА ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10900
366
2 "Т" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 10900
367
3 Ә қаһармандары "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 10900
368
4 група,ф-л Светилник ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 10900
369
4 В сынып оқушылары №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10900
370
1 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10900
371
ЦОУД 1в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10800
372
Група,,Слънце" ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 10800
373
4 гр. Лъвчета ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 10800
374
2 "А" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 10800
375
3 "Е" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10800
376
3 Б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10800
377
гр. "ДЕЛФИНЧЕТА" ДГ "Русалка", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
378
Група "Лъв" ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
379
Делфините ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
380
4 "Д" №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10700
381
2 Е №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10700
382
2 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10700
383
Slniečka Materská škola Turgenevova7 Košice 10700
384
4-Б Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 10600
385
група "Снежанка" ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 10600
386
ПГ,,Слънчо'' ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 10600
387
3гр. "Бонбон", Ф-л Светилник ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 10600
388
4-б на Здравка Георгиева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
389
3 "В" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10600
390
№42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10600
391
2 в клас СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10600
392
3 клас ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 10600
393
3 Е клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
394
Група "Мики Маус" ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 10600
395
4 Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Мирівський ліцей" Мирівка 10600
396
2 Б ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 10558
397
"Сладурани" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
398
ЦОУД 3б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10500
399
1 "д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10500
400
3 б НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10500
401
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10500
402
I Б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
403
1б клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
404
Трети клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10500
405
IVгр. "Приятели", филиал "Слънчевата къща" ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10500
406
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 10500
407
3 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 10500
408
aIV-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 10500
409
четвърти клас СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 10400
410
Слънчице ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10400
411
Пинокио ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10400
412
4 А класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 10400
413
1.B Základná škola- Grundschule Kežmarok Hradné námestie 38, Kežmarok 060 01 10400
414
2 " ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10400
415
Група "Усмивка" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 10400
416
4 д СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10400
417
1a ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
418
4 група "Бърборино" ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 10400
419
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 10400
420
4 клас КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 10373
421
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10310
422
Четвърта група Дружба ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10300
423
4 ПГ "Калинки" ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10300
424
Група "Мики Маус" ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 10300
425
2 г клас - Бързи герои ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10300
426
група " Мики Маус" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
427
гр.Мечо Пух ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
428
Група ,, Калинки " ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
429
Звънчета ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
430
Класът на К. Ангелова НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10300
431
ЦДО1-41-3 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10300
432
3 - в клас - Мирослава Христова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10300
433
Първи "б" ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10300
434
4 Г КГУ ОШ № 7 Уральск 10300
435
Група"Звънче" ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 10200
436
1 б клас - Р. Енчева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
437
2 "з" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10200
438
Мечо Пух ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10200
439
2 б клас СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 10200
440
Втори Б НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
441
4 е клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
442
Класът на Тодорова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 10200
443
4-а клас на Росица Хальова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
444
3a СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 10200
445
Трети "А"клас НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
446
2.Б клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10200
447
1. Г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
448
3 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 10200
449
2 "Г" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10200
450
Първи В клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10200
451
1 Б клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10200
452
1ккас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10200
453
2 година ПРОБА с усмивка Училище за талантливи деца София 10200
454
4 Б ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 10200
455
4 "Ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10200
456
Pszczoły Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 10200
457
1-б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 10100
458
ΣΤ 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 10100
459
I А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10100
460
Trieda 4.A Základná škola Juh 1054 Juh 1054 10100
461
2.K SOŠPaSnV Žilina Žilina 10100
462
група "Усмивка" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
463
3 A ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
464
ЦОУД 2в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10100
465
Група “ Калинка” ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 10100
466
Филиал "Плиска" ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
467
група "Шарено петле" ДГ "Пинокио", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
468
1 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
469
2 б клас НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
470
СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 10100
471
Група "Мечо Пух" ДГ "Стадиона ", гр. БЯЛА БЯЛА 10100
472
2 б ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
473
4 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 10100
474
Мечо Пух и приятели 4гр ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
475
Група "Снежанка" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
476
ЦОУД - 3-1 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10100
477
1. Д клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
478
2в клас- Красимира Йорданова ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
479
1 "А" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
480
четвърта ПГ " Българче" ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
481
ЦОУД 3-2 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10100
482
3 "В" "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 10100
483
1 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 10100
484
1-2 клас /слята паралелка/ ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 10100
485
Детелина ДГ "Първи юни", с. БАНИСКА, община Две могили с. БАНИСКА, община Две могили 10100
486
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
487
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10100
488
I.B a II.B Stredná odborná škola Nováky Nováky 10100
489
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων _ολοήμερο Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 10000
490
Δ2 Τάξη 5ο Δημοτικό Σχολείο Περάματος Πέραμα 10000
491
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 10000
492
група ''Мечо Пух'' ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 10000
493
Група "Звездички" ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
494
Група "Мечтатели" ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
495
група "Маргаритка" ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
496
ЦОУД 1б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
497
ЦОУД 2б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
498
ЦОУД 3в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
499
Класът на Офелия Садкова МИР Самоков Самоков 10000
500
Слънчо ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 10000
501
III A група "Слънчица" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
502
6.trieda-Žabky MŠ Osloboditeľov Humenné 10000
503
4"в" СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
504
3-б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
505
4 «Д» класс КГУ ШГ 110 Алматы 10000
506
2 д СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
507
3 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 10000
508
1 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 10000
509
I a клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
510
IV ж клас- Гинка Стоянова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
511
Втори "Б" ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10000
512
2 "И" КГУ ШГ 110 Алматы 10000
513
1 е СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
514
ТРЕТИ КЛАС ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 10000
515
Трети Б ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10000
516
група "Смехорани" ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 10000
517
група Калинка ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
518
Клас на г-жа Силвия Петрова ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
519
3 «З» класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
520
2 и 3 клас НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 10000
521
IV клас ''Добротворци" ОУ "Иван Вазов", с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 10000
522
3 клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
523
Моят втори клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
524
4 клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
525
Басарбово ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
526
3- ти и 4- ти клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 10000
527
2 П 60 мектеп-лицей Астана 10000
528
група "Пинокио" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
529
ЦОУД - 1А СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
530
ЦОУД-1В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
531
Група "Дъга" ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 10000
532
Втори клас - класен ръководител Стела Върбанова ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
533
Клас на Стефка Станчева ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
534
3 клас ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
535
1./4. клас - кл.ръководител: Пламена Иванова ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
536
IГЦОУД3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
537
Клас на госпожа Антонова ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
538
четвърти "А" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10000
539
3"А" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 10000
540
4 Е 60 мектеп-лицей Астана 10000
541
Четвърта група - Доростол 24 ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
542
3 «Б» КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 10000
543
4 "B" КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
544
1-2 клас (слят клас) ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 10000
545
ГЦДО 4-1 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10000
546
Група "Слънце" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
547
3 "Ә" Қаһармандары №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
548
3”Ғ” сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
549
2 "В" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
550
3 Е сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
551
2 Ж №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
552
3 "Д" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
553
ГЦДО 3-3 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10000
554
Група "Слънчо" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
555
Детска китка ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
556
КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
557
2.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
558
1 А клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
559
4 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10000
560
4 "Ә" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
561
ПЪРВИ "Б" клас ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
562
3 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10000
563
"Звездички" 4 груо ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10000
564
РГ"Мики Маус" ДГ "Щастливо детство", гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 10000
565
3.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
566
5.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
567
7.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
568
2.Б ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
569
1.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
570
2.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
571
4.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
572
6.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
573
7.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
574
Sexta a II.A Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 10000
575
4. A ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 10000
576
3 "Ә" 60 мектеп-лйцейі Астана 10000
577
Μικροί Εξερευνητές Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 10000
578
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 10000
579
6º PRIMARIA - HUELLITAS CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 10000
580
Clasa I B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 10000
581
Ν5 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 10000
582
PB Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 10000
583
Klasa II Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 10000
584
Β2 19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 10000
585
3c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 10000
586
E3 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 10000
587
"Tάξη Μαγική" 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 10000
588
3.A ZŠ Zemplínska Teplica ZŠ Zemplínska Teplica, Hlavná 209, Zemplínska Teplica 10000
589
Смелите МИР Филиповци София 10000
590
БЪРЗИТЕ ГЕРОИ МИР Кюстендил Кюстендил 10000
591
Clasa Ștrumfilor Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 10000
592
1 Б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
593
2.A Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 10000
594
8.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
595
2 "Ә" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
596
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 10000
597
3 - А клас Кам'янський ліцей Кам'янецької ОТГ Чернівецького району Чернівецької області село Кам'янка 10000
598
ΣΤ' ΤΑΞΗ 7/θ Δημοτικό Σχολείο Νέου Σουλίου Σερρών ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 10000
599
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 10000
600
Clasa a V-a A Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 10000
601
4ο τμήμα Νηπιαγωγείου Αλεξάνδρειας 2ο Νηπιαγωγείο Αλεξάνδρειας Αλεξάνδρεια Ημαθιας 10000
602
1.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 10000
603
3.-4.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 10000
604
VIII. B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
605
3.B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
606
Clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
607
2"Б" класс 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 10000
608
2"В" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 10000
609
2 "Г" 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 10000
610
Juffrou Elske Vinnige Voetjies Sasolburg 9900
611
Β' Τάξη 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 9856
612
A2 2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 9785
613
Clasa albinutelor Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 9692
614
P1 West Spring Primary School Bukit Panjang 9625
615
И КГУ ШГ 110 Алматы 9610
616
1.SB og SSB Álftanesskóli Garðabær 9350
617
3 клас РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 9030
618
3 "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 9005
619
Β1 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8970
620
A2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 8910
621
Νηπιαγωγείο 1ο Νηπιαγωγείο Νέων Μουδανιών Νέα Μουδανιά 8750
622
Β2 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8730
623
Τμήμα 2 31ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 8660
624
Β΄ Τάξη Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 8610
625
3 "А" сынып "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 8570
626
A1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 8540
627
Ν1 &Ν2 52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 8390
628
5 ára Leikskólinn Jörfi Reykjavík 8350
629
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς 3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 7660
630
ΠΡΩΙΝΟ 2 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 6400
631
Τμ1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 6300
632
Klasa I Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 6200
633
32орта мектеп Атырау 6000
634
2 клас (2024 р.) Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 5900
635
1 a СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5900
636
Δ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 5900
637
Ε 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 5900
638
Ε’ Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 5900
639
A2 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 5900
640
Uglukot Leikskólinn Heklukot Hellu Hellu 5800
641
3-А Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 5800
642
Clasa Pregatitoare A Albinutele Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 5800
643
2 “А” сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5800
644
Γ2 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5700
645
3.c Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 5700
646
6ºB C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 5700
647
Prufubekkur Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5700
648
Група Звездичка ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 5700
649
Νήπια - Προνήπια 2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 5700
650
ΣΤ2 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 5700
651
Σούπερ ήρωες Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5700
652
2 - В Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5700
653
RF-B4 Corujas Escola Básica Ria Formosa Faro 5700
654
Clasa a IV-a A „Curajoșii” Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 5600
655
I A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 5600
656
tretiaci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5600
657
2.bekkur Langholtsskóli Reykjavík 5600
658
2„з“ КГУ ШГ 110 Алматы 5600
659
2”ә” класс 39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 5600
660
2 Ғ қаһармандары Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 5600
661
Β ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5600
662
Alexia Zasskia Wiese Alberton 5500
663
2n A- L'OLIVERA 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 5500
664
Teste Teste teste 5500
665
1ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 5500
666
Τμήμα 1 Νήπια-προνήπια 27o Νηπιαγωγείο Λάρισας Λάρισα 5500
667
klasa 3a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5500
668
ΤΜΗΜΑ 1 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5500
669
Γ2 44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 5500
670
3.,4.,5 Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 5500
671
Γ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 5500
672
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 5500
673
EIC Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 5500
674
Супер 3—В СЗШ #83 м. Київ 5500
675
Ežerėlio pagr. mokyklos antrokai Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla Ežerėlis, Kauno r. 5500
676
Νηπιαγωγείο 17ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5500
677
3 "И" КГУ ШГ 110 Алматы 5500
678
4 "Ә" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5500
679
група Долапи ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 5500
680
4 «з» Шоқан Уәлиханов атындағы №110 мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 5500
681
2 "Д" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5500
682
3.b Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5500
683
4 b klasė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 5400
684
Β1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 5400
685
ПГ,,Слънчо" ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 5400
686
Test LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 5400
687
1 клас-Мечтатели ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5400
688
2Г класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5400
689
Подготвителна група "Дъга" ДГ "Пролет", гр. БЯЛА БЯЛА 5400
690
Класът на Дияна Илиева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 5400
691
Смесена разновъзрастова група- Хотанца ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 5400
692
Ολοήμερο 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 5400
693
Świetliki Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach Dywity 5400
694
Grade 3 Rosehill Primary School Durban 5400
695
Ms Freitas Loreto School Queenswood Pretoria 5400
696
2-А клас Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5400
697
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 5400
698
Gr 2 van Wyk Loreto School Queenswood Pretoria 5400
699
Νηπιαγωγείο 8ο νηπιαγωγείο Ελευσίνας Ελευσίνα 5400
700
Valientes San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 5300
701
3⁰B EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5300
702
5ºB CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 5300
703
3klasė Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 5300
704
3ο Νηπιαγωγείο Ν. Μάκρης 3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 5300
705
Laut Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5300
706
4ºB CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 5300
707
Β2 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5300
708
ΤΜΗΜΑ 2 Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 5300
709
група "Звездица" ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5300
710
Ε' τάξη 22ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Κάνηθος 5300
711
E2 Escola Básica de Estômbar Estômbar 5300
712
2-4 ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 5300
713
1-А КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 5200
714
Τμήμα 2 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5200
715
група "Звездички" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5200
716
3-4 ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 5200
717
E3 Escola Básica de Estômbar Estômbar 5200
718
Трети клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5200
719
4 А ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5200
720
2 "б" СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 5200
721
4 А клас ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 5200
722
ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 5200
723
Clasa aII-a LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 5200
724
2B Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 5200
725
Loreto Loves Loreto School Queenswood Pretoria 5200
726
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5200
727
E1A Escola Básica de Estômbar Estômbar 5200
728
ΤΜΗΜΑ 2 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5200
729
Αεροσταταξη Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5200
730
Τάξη Α 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 5200
731
Τμήμα 2 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 5200
732
Νήπια - προνήπια Νηπιαγωγείο Κωσταραζίου Άργος Ορεστικό 5200
733
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5200
734
Νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 5200
735
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5200
736
4ºA CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 5200
737
Γ2 Τάξη 7 Δημοτικό Καλσμαριάς Πρωτοβάθμια Αν. Θεσσαλονίκης 5200
738
Α ΤΑΞΗ 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 5200
739
4 Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 5200
740
Klubáci ZŠ Zarevúca Ružomberok 5200
741
jezyki Przedszkole Nr9 Leśne Ludki Gniezno 5200
742
3 ж Диана Илиева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5100
743
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 5100
744
5.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5100
745
1º ano - EB de Manteigas Agrupamento de Escolas de Manteigas Manteigas 5100
746
I. třída Základní škola Pouzdřany, okres Břeclav, příspěvko Pouzdřany 5100
747
Δ' τάξη Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίος 5100
748
ТРЕТА "Б" ГРУПА ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5100
749
Τμήμα 2 43ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 5100
750
четвърта А възрастова група ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 5100
751
Τμήμα 1 Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 5100
752
Τμήμα 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΙΡΟΥ Κέρκυρα 5100
753
East Woods School Kindergarten East Woods School Oyster Bay 5100
754
Νήπια-Προνήπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΧΑΡΙΕΣΣΑ 5100
755
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5100
756
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5100
757
Група Звездички ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5100
758
4Б Група Звездички ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 5100
759
4 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 5100
760
3 "С" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5100
761
Първи - Трети ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5100
762
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5100
763
4 Е № 60 мектеп -лицейі Астана 5100
764
3 в 32орта мектеп Атырау 5100
765
2 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 5100
766
"Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 5100
767
3 "Ж" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5100
768
Класът на Димитринка Блажинова ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 5100
769
1 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 5100
770
Бързи герои 3 и 4 клас Частно основно училище “Светлина” София 5100
771
B1 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 5100
772
3 Д класс КГУ ШГ 110 Алматы 5100
773
3 г клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 5100
774
Подготвителен клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5100
775
3 В класс КГУ ОШ № 7 Уральск 5100
776
група "Канев" ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5100
777
Sówki Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5100
778
Δ1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 5100
779
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 5100
780
Klasa 2A Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 5100
781
1. bekkur, HMÞ Höfðaskóli Skagaströnd 5100
782
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5100
783
Ν7 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 5100
784
4-А Мудрунчики Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 5100
785
Clasa I B București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 5100
786
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 5100
787
2o Nηπιαγωγειο Φιλιατων 2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 5100
788
ΤΜΗΜΑ 1 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5100
789
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 5100
790
Γ1 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού Κορυδαλλός 5100
791
Νήπια προνηπια 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 5100
792
Γ1 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 5100
793
Α ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
794
Α ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
795
Τμήμα2ο 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5100
796
Δ΄ ΤΑΞΗ 31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 5100
797
δύο τμήματα 2ου Νηπ/γείου Ν. Μηχανιώνας 2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 5100
798
B2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5100
799
2-Б Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5100
800
Β1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5100
801
1 ??????? Αθήνα 5100
802
A2 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 5100
803
Νηπιαγωγείο 4ο Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου Σιδηρόκαστρο 5100
804
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ ΓΑΛΙΑ Δ. ΦΑΙΣΤΟΥ 5100
805
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 5100
806
Clasa Cercetasilor Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 5000
807
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
808
2b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
809
Klasė 1 Mokykla Vilnius 5000
810
Biedronki Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 5000
811
Krokodylki Przedszkole Niepubliczne Krokodylek Chojnice 5000
812
Juffrou Marquerite Kleine Einsteins Sasolburg 5000
813
test test test 5000
814
test test test 5000
815
Campo estivo Sarre Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 5000
816
Mamma Beer Mamma Beer Sasolburg 5000
817
Klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 5000
818
Motyle Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 5000
819
5-А Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 5000
820
4.GK Grunnskólinn á Ísafirði Austurvegi 6 5000
821
4-Б Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 5000
822
4ºA CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 5000
823
5° Ano A EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5000
824
Školní družina Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 5000
825
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168 Bucuresti 5000
826
1-В Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 5000
827
Clasa a IV-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
828
Clasa Exploratorilor LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAȘ SOTER BUZĂU 5000
829
Grade R E1 _ Ms Odette Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 5000
830
Grade 5 _ Ms Nyika Loreto School Queenswood Pretoria 5000
831
Grade 6 _ Ms Brown Loreto School Queenswood Pretoria 5000
832
EQUIPO FAST HEROES Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 5000
833
1rA ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5000
834
Clasa Pregătitoare "Micii Exploratori" Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
835
IVP Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
836
a II-a A Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
837
3 klasė Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 5000
838
ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 5000
839
Pregatitoare C Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 5000
840
I A Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 5000
841
Clasa Preg și I A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 5000
842
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 5000
843
E1B Escola Básica de Estômbar Estômbar 5000
844
3ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 5000
845
СуперКоманда Ліцей с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області с. Лисичанський 5000
846
4 клас Малоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Мала Олександрівка Бериславського району Херсонської області 5000
847
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 5000
848
4 клас Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 5000
849
FAST TEAM Комунальний заклад Буцнівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області с. Буцнів, вул. Т.Г.Шевченка, 34, 47730 5000
850
3-Б Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5000
851
Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 5000
852
4 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 5000
853
5 "Опорний заклад освіти - Шировецький ліцей" село Ширівці,вул.Молодіжна 18 5000
854
CLASA PREGATITOARE B Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 5000
855
3 Ms Gerber Loreto School Queenswood Pretoria 5000
856
Class 1 OTH Tampines 5000
857
Class 2 OTH Tampines 5000
858
Ραχιωτάκια Νηπιαγωγείο Ράχης Άρτας Ράχη Άρτα 5000
859
Γ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ 5000
860
CLASA PREGATITOARE B Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 5000
861
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Α ΛΑΖΟΓΛΟΥ Βέροια 5000
862
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 5000
863
Νήπια- Πρινήπια Νηπιαγωγείο Στουρναραίικων Στουρναραίικα 5000
864
Рятувальники Херсонська гімназія №1 Херсон 5000
865
Τμήμα 3 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5000
866
Γ 2 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 5000
867
Τάξη ολοημερου Δημοτικό σχολείο ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Κοζάνης Τσοτυλι 5000
868
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Αραχναίου Αραχναίο 5000
869
Α ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5000
870
ΤΑΞΗ 1 4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ 5000
871
Νήπια Προνήπια 8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Νέες Εργατικές Κατοικίες Αγίου Νικήτα Σερρών 5000
872
Clasa I A Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 5000
873
Sówki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej Lekowo 5000
874
2a Birštono gimnazija Birštonas 5000
875
2b Birštono gimnazija Birštonas 5000
876
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 5000
877
Γ τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΙΕΡΙΑΣ 5000
878
Πρωινό τμήμα 1 + 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΛΑΠΠΑ- ΠΑΤΡΑ 5000
879
Δ2 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5000
880
1o τμήμα 9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 5000
881
Γ2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
882
Γ2 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5000
883
Ολοήμερο 1 (κα. Βιολεττα) 8ο νηπιαγωγείο Αλίμου Άλιμος 5000
884
Δ τάξη 6/θ Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Βοιών Κάμπος Βοιών Λακωνίας 5000
885
1ο Τμήμα (Β εώς ΣΤ τάξη) Υπεύθυνη Στέλλα Καρκούλη ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 5000
886
Γ' ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ 5000
887
Α 1 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 5000
888
Α1 3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 5000
889
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 5000
890
Β1 44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 5000
891
Clasa A II-A B BUCUROȘII Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 5000
892
Τμήμα 1 1ο Νηπιαγωγείο Νικήτης Νικήτη 5000
893
B΄2 Δημοτικό Σχολείο Ζαρού ΖΑΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ 5000
894
Ε1' και ΣΤ' τάξεις 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 5000
895
Ε2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5000
896
Ολοήμερο 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 5000
897
Δ΄ΤΑΞΗ 31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 5000
898
Test LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 5000
899
Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 5000
900
5º B Dumont EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 5000
901
1.d Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 5000
902
Mladý zdravotník Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 5000
903
2A Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno 5000
904
Том и Джери МИР Папанчев София 5000
905
Νηπιαγωγείο 1 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 5000
906
1o τμήμα 9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 5000
907
3.A ZŠ Dukelská Strakonice 5000
908
Pelėdžiukai Klaipėdos lopšelis-darželis "Eglutė" Klaipėda 5000
909
II D StepbyStep Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
910
Clasa a III-a Școala Gimnazială Șura Mică Șura Mică 5000
911
Υποχρεωτικό τμήμα 46ο Νηπιαγωγείο Πατρών Πάτρα 5000
912
Grupa Buburuzelor Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 5000
913
ΣΤ΄ Τάξη 2ο Δημοτικό Σχολείο Κύμης Κύμη Ευβοίας 5000
914
Δ Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ 5000
915
I A Școala Gimnazială Sântana Sântana 5000
916
Łyngole Przedszkole nr 7 w Poznaniu Poznań 5000
917
Lienky Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 5000
918
Четвърти клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
919
4.trieda Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 5000
920
CLASA I Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5000
921
5.trieda Materská škola Smetanova 11 Košice 5000
922
Siedmsci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5000
923
4. ROČNÍK ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5000
924
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168, Bucuresti Bucharest 5000
925
Clasa I C- Cercetasii Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 5000
926
3 А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
927
3.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
928
Clasa a III_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 5000
929
Grupa mică Iepurași Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 5000
930
7.A Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 5000
931
4.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
932
2B Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 5000
933
5º de primaria CEIPS Velázquez Fuenlabrada 5000
934
3.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
935
3.A Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 5000
936
5ºB Externato Frei Luís de Sousa Almada 5000
937
CLASA I Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 5000
938
Clasa aIV-a D Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 5000
939
60 мектеп-лйцейі Астана 5000
940
Clasa a IV-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI 5000
941
5.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 5000
942
Micii Exploratori - clasa pregătitoare 1. Școala Gimnazială Bălești Bălești 5000
943
Clasa Ștrumfilor Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 5000
944
a II-a MEZIAD Scoala Gimnazială Nr.1 Remetea Remetea 5000
945
ALPHA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 5000
946
Clasa a V-a Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 5000
947
2 клас Ліцей "Крила" Київ 5000
948
Grejpaci Digitalna skola SS 5000
949
Oranžová ZŠ s MŠ Javorová alej Chorvátsky Grob 5000
950
P1ºA CEIP SAN JOSÉ DE CALASANZ FUENTE DEL MAESTRE 5000
951
2.A ZŠ s MŠ Kamienka 113 Kamienka, 06532 5000
952
VI.B ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 5000
953
II. trieda ZŠ s MŠ Kalša Kalša 5000
954
3. b Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 5000
955
1.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5000
956
2.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 5000
957
Clasa a III-a C Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 5000
958
4.B Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 5000
959
2 клас Завишенська початкова школа Сокальської міської ради Завишень 5000
960
CLASA a III-a A ȘCOALA GIMNAIALĂ NR. 2 2 MAI 2 MAI 5000
961
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 5000
962
3 Козіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області Козіївка 5000
963
III.A odbor praktická sestra Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola Rožňava Rožňava 5000
964
1 C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 5000
965
2º Primaria C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 5000
966
4.А клас СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 5000
967
Τμήμα 4 9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 5000
968
N6 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 5000
969
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w Katowicach Katowice 5000
970
Ластів'ята 1-Б класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
971
Grupa Buburuzelor Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 5000
972
3.A EZŠ biskupa Jura Janošku Liptovský Mikuláš 5000
973
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 5000
974
Β ΤΑΞΗ 35o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 5000
975
3-А Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Село Нерубайське 5000
976
2 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 5000
977
1-А Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 5000
978
Ε' 1o Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη Δωδεκανήσου 5000
979
4anob EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 5000
980
2-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
981
4-А Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 5000
982
2-б❤️ Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
983
3 клас Петриківська гімназія- філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради смт Петриківка 5000
984
2 - А інтелекти Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
985
Котаракът в чизми ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
986
Τμημα 2 1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 5000
987
Fluturași Grădiniță cu program prelungit nr.43 Sibiu 5000
988
Wiewiórki Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach . Katowice 5000
989
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №4 Харківської міської ради" Харків 5000
990
Τμήμα 2 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
991
Τμήμα 3 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
992
1.n 2023 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 5000
993
Радост 1 ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
994
група ,, Смехорани'' ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
995
Славейчета ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
996
Слънчице- четвърта А група ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
997
група „Врабче“ ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
998
Група Славейче ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
999
Приятели ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1000
МАЛКИТЕ КАЛИНКИ- четвърта група ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
1001
Grupy wczesnoszkolne Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach Dobczyce 5000
1002
ЦОУД 2а СУ "Възраждане" - Русе Русе 5000
1003
Група "Гъбка" ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1004
3ο Πειραματικό νηπιαγωγείο 3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 5000
1005
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
1006
ΣΤ' ΤΑΞΗ 6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 5000
1007
Τμήμα 1 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
1008
Τμήμα 4 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
1009
Τμήμα 7 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
1010
Τμήμα 8 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
1011
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5000
1012
Τμήμα 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5000
1013
ІV б група "Калинка" ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 5000
1014
školní družina Základní škola a Mateřská škola Dražovice Dražovice 121 5000
1015
Група "Мечо Пух" ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 5000
1016
Трета "А" група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1017
Подготвителна група ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 5000
1018
Berušky Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univeerzity v Brně univerzity v Brně univerzity v Brně, školská právnická osoba UMŠ Hrášek 5000
1019
Α 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1020
1.D Izmēģinājums - 5000
1021
1.D Izmēģinājums - 5000
1022
Mądre Sówki Zespół Edukacyjny w Konotopie Konotop 5000
1023
IV група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
1024
2.C ZŠ s MŠ Vančurova Trnava Trnava 5000
1025
Νηπιαγωγείο 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ 5000
1026
elokované pracovisko Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
1027
2ºA Escola Básica dos Brejos Albufeira 5000
1028
A1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
1029
A2 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
1030
Tretiaci Základná škola s materskou školou Makov Makov 5000
1031
1. Materská škola Turgenevova7 Košice 5000
1032
9.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 5000
1033
ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 23-24 10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 5000
1034
4 А КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 5000
1035
Fundação Vida Nova Fundação Vida Nova Alcobaça 5000
1036
ТРЕТИ КЛАС ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 5000
1037
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 5000
1038
4В класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5000
1039
9.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 5000
1040
2 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 5000
1041
včielky25 Materská škola Barónka 17, 831 06 Bratislava 5000
1042
2А Қаһармандары Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 5000
1043
3 А Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 5000
1044
Четвърта група "Доростол"24 ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1045
Многознайковци - 3 клас ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1046
ВТОРИ КЛАС ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1047
3.а клас СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5000
1048
2 "Б" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1049
4 "Ғ" 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1050
Подготвителна група ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
1051
3 "Т" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1052
Класът на Ивелина Пенчева ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 5000
1053
Четвърти клас НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 5000
1054
3 "Т" сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1055
1 "Г" № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1056
4 Б група ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1057
Втори А клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
1058
3 "С" сынып 60 мектеп-лицей Астана 5000
1059
1/3 ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 5000
1060
Четвърти ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 5000
1061
Четвърти ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
1062
Група Мечо Пух ДГ "Зора", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1063
3 "Ә" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 5000
1064
Втори клас ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 5000
1065
2 C сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1066
Малки герои ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 5000
1067
2 М 60 мектеп-лицей Астана 5000
1068
3 "П"сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1069
5.A Základná škola s materskou školou Dojč Dojč 5000
1070
213 филиал, гр. "Любопитковци" ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1071
4 Б "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1072
2 "ә" сынып "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1073
3 "Б" ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
1074
3 "Б" ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
1075
1 Д № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1076
3 И № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1077
III ,,З" клас- Ценка Камбурова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5000
1078
4 A "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1079
Втори клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
1080
IГЦОУД1 Училище за талантливи деца София 5000
1081
4 "Г" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 5000
1082
3 "Г" сынып "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 5000
1083
2 Б ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
1084
4 ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 5000
1085
4 "B" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1086
4 "В" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1087
2 «А» "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 5000
1088
4 "Л" 60 мектеп-лицей Астана 5000
1089
4 клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 5000
1090
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1091
32орта мектеп Атырау 5000
1092
Болашақ қаһармандар "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 5000
1093
Жалпы білім беретін №32 орта мектеп Атырау 5000
1094
2 М 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1095
2 М № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
1096
3.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 5000
1097
3 група - Централна сграда ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1098
3 "А" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1099
2 “А” қаhармандар "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
1100
4 класс "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 5000
1101
ГЦДО 3-31 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 5000
1102
2 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1103
2 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1104
група "Кокиче" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
1105
Група "Приятели" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
1106
група "Българче" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
1107
2 И сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1108
2 Г "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 5000
1109
Ε΄ 1ο Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη 5000
1110
Първи клас ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1111
Бързи герои 1 и 2 клас Частно основно училище “Светлина” София 5000
1112
4.A Základná škola Detva 5000
1113
2 Б  ГЦОУД ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
1114
3 ГЦОУД ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
1115
3 “М” сыныбы 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
1116
2 А клас СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5000
1117
2а клас НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1118
1.клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
1119
Sloníky Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 5000
1120
B3 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 5000
1121
2024 - now klas ТЕСТ за училище София 5000
1122
2024 - клас Елица Училище за талантливи деца София 5000
1123
3 А Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 5000
1124
3.A ZŠ, Ul. Vajanského48, Lučenec Lučenec 5000
1125
4 "Б" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
1126
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1127
2 a Училище за талантливи деца София 5000
1128
3 B Училище за талантливи деца София 5000
1129
4 Б клас Училище за талантливи деца София 5000
1130
Група "Калинка" с г-жа Татяна Петрова ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1131
"3 жалпы орта білім беретін аралас мектеп"КММ Аягөз ауданы 5000
1132
3-4 ДГ "Баба Тонка", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, общ. ЦЕНОВО 5000
1133
Четвъртокласници ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1134
III ГЦОУД1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
1135
Misie Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5000
1136
КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1137
Втори клас ПЧСУ "Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1138
2 "Б" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
1139
Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 5000
1140
sekunda Gymnázium P.J.Šafárika Rožňava Rožňava 5000
1141
1.osztály Hajósi Szent Imre Általános iskola Hajós 5000
1142
група"Бодра смяна"с.Обретеник ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
1143
1 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
1144
2 "Б" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1145
Clasa a III a LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 5000
1146
BIEDRONKI Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5000
1147
II.M Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 5000
1148
3 "Б" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1149
4 "A" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1150
HEYducs Materská škola Ševčenkova 35 5000
1151
Τμήμα 1 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 5000
1152
Τμήμα 2 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 5000
1153
Трети клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1154
Τμήμα 2 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 5000
1155
3.b Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolájának Bácsalmási Telephelye Bácsalmás 5000
1156
Grade 2 R Kuswag Primary East London 5000
1157
Grade 2 D Kuswag Primary East London 5000
1158
2.a Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5000
1159
4.b Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5000
1160
Grupa mijlocie Fluturi Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 5000
1161
Clasa pregătitoare B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 5000
1162
Първи клас ПЧСУ " Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1163
Grupa Mare A, G.P.N. Nr. 4 Grădinița cu Program Prelungit Rovinari Rovinari 5000
1164
Β΄ τάξη 3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 5000
1165
Clasa a V a A Școala Gimnazială Specială Nr. 1 Călărași Călărași 0
1166
RF3A EB de Refojos Rua Gomes de Amorim, 4490-091 Aver-o-Mar, Póvoa de Varzim 0
1167
Clasa 6 E ȘCOALA GIMNAZIALĂ REGINA MARIA Bucuresti 0
1168
Πρώτη τάξη Α Δημοτικό σχολείο απαλού Απαλός Έβρου 0
1169
clasa a IV- a D Școala Gimnazială „Regina Maria” București 0
1170
E 17ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 0
1171
Grupa Fluturașilor Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
1172
GRUPA MARE B Grădinița cu P.P. Nr.6, Alexandria, județul Teleorman Alexandria 0
1173
Νηπιαγωγείο Πολυκάρπης Νηπιαγωγείο Πολυκάρπης Πολυκάρπη- Αλμωπίας, Πέλλας 0
1174
4 Удобненський ліцей Село Удобне 0
1175
4 Удобненський ліцей Село Удобне 0
1176
8F Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 0
1177
Α' τάξη Ολοήμερο δημοτικό σχολείο Ασημίου Ασήμι 0
1178
Самий найкращий 5-а КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 0
1179
6-А Смешарики КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 0
1180
Ε και ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Απερίου Καρπάθου Απέρι 0
1181
CLASA 4C Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 0
1182
CLASA 3E Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 0
1183
Clasa a III a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 0
1184
6-Б клас Зайці КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 0
1185
1 - Б Спеціальна школа в с. Тучин Рівненської обласної ради Тучин 0
1186
Τάξη Κουκλινού Κατερίνας 1ο & 2ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Ασημίου ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 0
1187
β1 Ολοήμερο δημοτικό σχολείο Ασημίου Ασήμι 0
1188
DIAMANTELE-6A Școala Gimnazială „Regina Maria”, sect.6, București București 0
1189
τα αστερακια 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0
1190
Στ1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 0
1191
Β2 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 0
1192
Στ2 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 0
1193
Ε1 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 0
1194
Ε2 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 0
1195
Γ1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 0
1196
Γ2 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 0
1197
3 дружні КЗ "Шевченківський НВК -" загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад " Шевченкове Дубовиківської громади Синельниківського району 0
1198
ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 0
1199
2-А Новопільський ліцей Новопільської сільської ради Новопілля 0
1200
2 Першотравенська гімназія С. ПЕРШЕ ТРАВНЯ 0
1201
Супер мишенятп КЗ " Лозівський ліцей №8" Лозівської міської ради Харківської області Місто Лозова 0
1202
2 - Б Ліцей № 20 м. Житомир 0
1203
4 клас Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 0
1204
Розумники 2-А Комунальний заклад "Харківська гімназія №44 Харківської міської ради" Харків 0
1205
Героїчні зайці Комунальний заклад "Миролюбівский ліцей" Лозівської міської ради Миролюбівка 0
1206
4-А Ліцей № 3 Новокаховської міської ради м. Нова Каховка 0
1207
4 клас "Бджілки" Городнявський ліцей Михайлюцька ОТГ Шепетівський район Хмельницька область 0
1208
4 Г Житомирська ЗОШ 5 Житомир 0
1209
4-В Криворізька загальноосвітня школа № 19 Місто Кривий Ріг 0
1210
6-й клас Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області село Іванівське 0
1211
2-Б зелік Зеленодольський ліцей №1 місто Зеленодольськ, 0
1212
Β τάξη Δημοτικό σχολείο Μελίτης Φλώρινας Φλώρινα 0
1213
3-а клас Корецької гімназії Заклад загальної середньої освіти "Корецька гімназія" місто Корець 0
1214
" Бджілки" 4- Б Красноградський ліцей №2 Красноградської міської ради Харківської області Місто 0
1215
2-Г Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 0
1216
🦋 3 клас 🦋 Вороцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської області Вороців 0
1217
Крилатики "В" Комунальний заклад "Вінницький ліцей №2" Вінниця 0
1218
Ми - майбутнє! КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 0
1219
1-А клас Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 0
1220
B3 12ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 0
1221
B3 12ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 0
1222
Чудотворці Комунальний заклад "Гутянський ліцей" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Селище Гути 0
1223
Всезнайки ЦДР "Совенята" Тернопільська область 0
1224
PSZCZÓŁKI 2023/2024 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 0
1225
Переможці Комунальний заклад "Гутянський ліцей" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Селище Гути 0
1226
Чудотворці Комунальний заклад "Гутянський ліцей" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Селище Гути 0
1227
I B Exploratorii Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ "Herastrau" BUCUREȘTI 0
1228
Νήπια Προνήπια 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΡΙΝΊΟΥ Νεάπολη Αγρινίου 0
1229
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 0
1230
4 клас Жовтокам'янська гімназія Жовте 0
1231
TMHMA 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 0
1232
1-Б Вараський ліцей №1 Вараської МТГ місто Вараш 0
1233
Grupa Mare B Gradinita Kluge Kinder Bucuresti 0
1234
Γ΄ Δ΄ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΟ 0
1235
Clasa pregătitoare Liceul Teoretic Virgil Ierunca Ladesti 0
1236
Індивідуальна група 2 клас Кам’яно-Костуватська початкова школа село Кам’яно-Костувате 0
1237
4. a 5. třída Základní škola a mateřská škola Uhřice, okres Hodonín Uhřice 90, 696 34 0
1238
Pelikánová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1239
Musilová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1240
Schořová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1241
Valsová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1242
Pekáčová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1243
Hirtová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1244
Šachlová Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1245
Hošková Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace Ivančice 0
1246
1 Запорізький ліцей Апостолівської міської ради Криворізького району Дніпропетровської області Село Запорізьке Криворізького району Дніпропетровської області 0
1247
Grupa mare A- Floricelele GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 0
1248
Clasa a III-a Școala Gimnazială Iulia Hălăucescu, Comuna Tarcău, Județul Neamț SatTarcău, comuna Tarcău, județul Neamț 0
1249
2-К Черкаська гімназія №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області м.Черкаси 0
1250
Α,Γ,Δ τάξεις 2/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑ 0
1251
3 - А Черняхівський ліцей № 1 смт Черняхів 0
1252
świetliki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wachowie Wachów, ul.Polna17, 46-300 Olesno 0
1253
1 - Б Черняхівський ліцей № 1 смт Черняхів 0
1254
Προνήπια-Νήπια Νηπιαγωγείο Αγίου Πνεύματος Σερρών Σέρρες 0
1255
3.C ZŠ a MŠ Emy Destinové České Budějovice 0
1256
3.A ZŠ a MŠ Emy Destinové České Budějovice 0
1257
4.A ZŠ a MŠ Emy Destinové České Budějovice 0
1258
1-Б Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради Нова Борова 0
1259
1-В Вараський ліцей №1 Вараської МТГ місто Вараш 0
1260
1 супергерої Легедзинська гімназія Легедзине 0
1261
2.B ZŠ a MŠ Emy Destinové České Budějovice 0
1262
Νήπια προνήπια 1 Νηπιαγωγείο Θεσπρωτικού Πρέβεζας ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ 0
1263
2-Б Межівський ліцей № 1 смт Межова 0
1264
Clasa strumfilor Școala Gu=imnazială ”Nichita Stănescu” Baia Mare 0
1265
clasa aII-a B Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 0
1266
clasa aII-a B Turda, Școala Gimnazială Teodor Murășanu” Turda 0
1267
3клас Студенянський ліцей Тульчинський район, Вінницька обл. Студена 0
1268
IV. třída Základní škola Pouzdřany, okres Břeclav, příspěvko Pouzdřany 0
1269
5.A Základní škola Novosedly, okres Břeclav, příspěvková organizace Novosedly 3, 691 82 Novosedly 0
1270
4.A Základní škola Novosedly, okres Břeclav, příspěvková organizace Novosedly 3, 691 82 Novosedly 0
1271
3.A Základní škola Novosedly, okres Břeclav, příspěvková organizace Novosedly 3, 691 82 Novosedly 0
1272
4 -Б Миропілля Миропільський ліцей с. Миропілля Сумська обл., Сумський р-н 0
1273
Tygryski Miejskie Przedszkole nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Katowicach Katowice 0
1274
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 1O ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ 0
1275
ΕΕΕΕΚ 1ο ΕΕΕΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 0
1276
oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie Brzeźnica 0
1277
I Zespół Szkół w Dabrowicach Dąbrowice 0
1278
II Zespół Szkół w Dabrowicach Dąbrowice 0
1279
III Zespół Szkół w Dabrowicach Dąbrowice 0
1280
Przedszkole Zespół Szkół w Dabrowicach Dąbrowice 0
1281
1 Шевський ліцей село Шевське 0
1282
Biedronki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 40-309 Katowice 0
1283
AF2B EB Afonsoeiro Afonsoeiro 0
1284
3 - 4 клас Михайленківська філія Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти)Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської областін Михайленкове 0
1285
IV.A. Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková org. Sokolovská 1758/1, 735 06 Karviná - Nové Město 0
1286
GRUPA MIJLOCIE A Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari Tunari 0
1287
Grupa IV ,,Motylki'' Publiczne Przedszkole Samorządowe w Markowiczach Markowicze 11 0
1288
Starszaki Przedszkole w Jedlance Jedlanka 0
1289
Supimpas EB1/JI de Aeroporto Vila do Porto 0
1290
1a Szkoła Podstawowa nr 2 w Komornikach im. Edwarda hr. Raczyńskiego Pocztowa 30 Komorniki 0
1291
Черняхівський ліцей №1 Житомирської області Слобідська,14 смт.Черняхів Житомирської області 0
1292
3-Б клас Оржівський ліцей смт. Оржів 0
1293
4.A ZŠ sv. Svorada a Benedikta Nitra 0
1294
1.a Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 0
1295
Słoneczka Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 0
1296
Zuchy Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 0
1297
1 А Оржівський ліцей смт. Оржів 0
1298
4-А Інтелект Оржівський ліцей смт. Оржів 0
1299
4b Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 0
1300
2-А Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 0
1301
Ганнівчани Ганнівська філія КЗ"Боківський ліцей Гурівської сільської ради" Ганнівка 0
1302
3-Б Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 0
1303
2-Д КРИЛАТИКИ Комунальний заклад "Вінницький ліцей №12" місто Вінниця 0
1304
Suècia 3rB Escola Vora Mar Salou 0
1305
1 клас Супер помічники КЗ " Лозівський ліцей №8" Лозівської міської ради Харківської області Лозова 0
1306
3 i 4 latki Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie Mostów 0
1307
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ 0
1308
clasa a II-a A Şcoala Gimnazială Nichita Stănescu ,Baia Mare Baia Mare 0
1309
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ 0
1310
Α 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1311
Β1 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1312
Β2 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1313
Γ 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1314
Δ1 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1315
Δ2 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1316
Ε1 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1317
Ε2 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1318
ΣΤ 4o Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Λαγονήσι 0
1319
ΣΤ2 1 Δ.Σ.Νέας Φιλαδέλφειας Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής 0
1320
clasa pregătitoare Școala Gimnazială ”Sf. Trei Ierarhi” Hanu Conachi, Fundeni, Galați 0
1321
V.D Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace Brno 0
1322
2-Б Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 0
1323
Στ2 3ο Δημοτικό Σχολείο Φλώρινας ΦΛΏΡΙΝΑ 0
1324
A' t;ajh Δημοτικό Σχολείο Τέμενης Αιγιάλειας Τέμενη 0
1325
Grupa mare Liceul Teologic Ortodox Sfinții Împărați Constantin și Elena Piatra Neamț Strada General Dăscălescu Nr.4 Localitatea Piatra Neamț Judetul Neamț iatra Neamț 0
1326
Clasa a IV -a A Școala Gimnazială Carol I Curtea de Argeș 0
1327
3r A Tanzània Escola Vora Mar Salou 0
1328
1 Зачернецька гімназія Село Зачернеччя 0
1329
a IV-a B Școala Gimbaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1330
a IV-a B Școala Gimnazială ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1331
clasa a IV-a, aVi-a ,gradinta SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ALBESTI-BOTOSANI Loc.Albesti,strada Principala,judetul Botosani. 0
1332
2 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Orszy w Wałdowie Szlacheckim Wałdowo Szlacheckie 57 0
1333
Clasa a IV-a A ALBINUTELE Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 0
1334
Grupa mică ( URSULEȚII) Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1335
PSZCZOŁY Miejskie Przedszkole nr 21 im. Wesołej Ludwiczki w Katowicach Katowice 0
1336
1-A Макарівський ліцей Макарове, Молодіжна 7б 0
1337
1-А Макарівський ліцей ✓1 Бучанського району Київської області Макарів 0
1338
Розумна малеча Комунальний заклад "Харківська санаторна школа №9" Харківської обласної ради м. Харків 0
1339
Motyle 2023/2024 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 0
1340
Los superpoderosos CRA EL VALLE VILLAREJO DEL VALLE, AVILA 0
1341
1 SA Loreto School Queenswood Pretoria 0
1342
zerówka oddział przedszkolny przy szkole podstawowej im. J. Batorego w Weryni Werynia 0
1343
4-Г Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 0
1344
4 Криворізька гімназія №13 Криворізької міської ради Кривий Ріг 0
1345
clasa a III-a A STEP BY STEP Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 0
1346
Turma 3 - 2ºano EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1347
Clasa 1 A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE DIBOȘ" MĂNEȘTI MĂNEȘTI,JUDETUL PRAHOVA 0
1348
ΣΤ τάξη Δημοτικό σχολείο Νέου Χωριού Αποκορώνου Νέο Χωριό Αποκορώνου 0
1349
Clasa Pregătitoare Școala Gimnazială Iulia Hălăucescu, Comuna Tarcău, Județul Neamț SatTarcău, comuna Tarcău, județul Neamț 0
1350
Γ τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ορχομενού Ορχομενός Βοιωτίας 0
1351
Δ' Τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ορχομενού Ορχομενός Βοιωτίας 0
1352
1. Móri EGYMI Mór 0
1353
2-4. Móri EGYMI Mór 0
1354
3. Móri EGYMI Mór 0
1355
5. Móri EGYMI Mór 0
1356
6-7-8. Móri EGYMI Mór 0
1357
4-5-8. Móri EGYMI Mór 0
1358
9. Móri EGYMI Mór 0
1359
10. Móri EGYMI Mór 0
1360
Γ ταξη Δημοτικό Σχολείο Παναγιούδας Οδυσσέας Ελύτης Λέσβος 0
1361
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ 0
1362
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ 0
1363
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ 0
1364
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ 0
1365
3° B Scuola Primaria " Luigi Pirandello " Alcamo 0
1366
čtvrťáci Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav Školní 105, Velké Němčice,691 63 0
1367
klasa II Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kasprzysiaka w Wysokiem Wysokie,133 0
1368
Motylki Miejskiego Przdszkole nr 84 w Zespole Szkolno-Przdszkolnym nr 21 w Katowicach Katowice 0
1369
1-A Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 0
1370
Grupa Mare B Scoala Gimnaziala de Arte "N.N.Tonitza "-Gradinita cu P.P nr 4 Bârlad 0
1371
Bunnies and Bambies and Butterflies and Bees St Francis Pre-Primary School Meerensee, Richards Bay KZN 0
1372
Ε2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1373
3-г "Розумники" Гонтів'ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського м. Валки 0
1374
5 a Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karrdynała Augusta Hlonda Goleniów 0
1375
1.a Pátrohai Móricz Zsigmond Általános Iskola Pátroha 0
1376
1.b Pátrohai Móricz Zsigmond Általános Iskola Pátroha 0
1377
Manuel C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1378
2-А клас Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 0
1379
Niesamowita 3a Społeczna Szkoła Podstawowa Krotoszyn 0
1380
Група"Гъбка" ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 0
1381
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΦΙΛΟΘΕΗ 0
1382
Τμήμα 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΦΙΛΟΘΕΗ 0
1383
Klasa 3b Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1384
3-Г Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 0
1385
1.t/1. és t/2. 2023 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 0
1386
ΟΙ ΗΡΩΕΣ'' ΤΟΥ 14ου ΝΗΠ/ΓΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 14 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 0
1387
3 Смоднянська початкова школа Косівської міської ради Вулиця Перемоги, 24 а, село Смодна 0
1388
3c Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 0
1389
3c Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 0
1390
CLASA I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 BOTOȘANI BOTOȘANI 0
1391
3 Уїздецький ліцей с.Уїздці 0
1392
1-В Отинійський ліцей Отинія 0
1393
1-В ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 0
1394
Γ1 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
1395
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Πολυδροσου Φωκίδας Πολύδροσο 0
1396
Νήπια -προνήπια 4ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Αιτωλοακαρνανίας Αγρίνιο 0
1397
Νήπια -προνήπια 4ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Αιτωλοακαρνανίας Αγρίνιο 0
1398
Τάξη Γ2 ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΠΑ Θεσσαλονίκη 0
1399
3 d Szkoła Podstawowa Nr 53 Wrocław 0
1400
II b Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy Cielcza 0
1401
Pillangó csoport Belvárosi I. sz. Óvoda Mikes Kelemen utcai tagóvoda Zalaegerszeg 0
1402
Α1 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1403
Α2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1404
Β1 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1405
Β2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1406
Γ1 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1407
Γ2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1408
Δ1 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1409
Δ2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1410
Δ3 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1411
Ε1 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1412
Ε2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1413
Ε3 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1414
ΣΤ1 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1415
Katica csoport Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda 8900 Zalaegerszeg Köztársaság útja 70. 0
1416
ΣΤ2 2o Δημοτικό Σχολείο Πεύκης Ρήγα Φεραίου 17 0
1417
Csiga csoport Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda 8900 Zalaegerszeg Köztársaság útja 70. 0
1418
Százszorszép csoport Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda 8900 Zalaegerszeg Köztársaság útja 70. 0
1419
Cirmos csoport Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda 8900 Zalaegerszeg Köztársaság útja 70. 0
1420
Napsugár csoport Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda 8900 Zalaegerszeg Köztársaság útja 70. 0
1421
Szivárvány csoport Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda 8900 Zalaegerszeg Köztársaság útja 70. 0
1422
2.třída ZŠ Pečky, p.o. Tř. Jana Švermy 540, 289 11 Pečky 0
1423
1.A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1424
1. B Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1425
2.A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1426
2.B Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1427
3.A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1428
3.B Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1429
4.B Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 0
1430
Чуден свят ТЕСТ за училище София 0
1431
Радост и мечти ТЕСТ за училище София 0
1432
SI3 Agrupamento de Escolas Templários Tomar 0
1433
F1B EB de Ferragudo Ferragudo 0
1434
ΝΗΠΙΑ 5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1435
Осми март ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 0
1436
Α' 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΥΒΕΡΝΕΙΟΥ 14 ΑΙΓΙΝΑ Τ.Κ.18010 0
1437
monos CEIP RAFAEL ALBERTI RIVAS VACIAMADRID 0
1438
Segundo CEIP ROSALIA DE CASTRO Fuenlabrada 0
1439
SUPER HEROES C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1440
Infantil 5 ,Primaria CEIP CHOZAS DE LA SIERRA SOTO DEL REAL 0
1441
3A CEIP SAN GREGORIO GALAPAGAR 0
1442
Β2 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 0
1443
PRIMARIA CEIP DE PRACTICAS ASUNCION RINCON madrid 0
1444
QUINTO DE PRIMARIA CEIP SAN LUCAS VILLANUEVA DEL PARDILLO ( MADRID) 0
1445
5ºA AE de Prado Vila de Prado 0
1446
TERCERO Y CUARTO DE PRIMARIA CEIP SAN LUCAS VILLANUEVA DEL PARDILLO ( MADRID) 0
1447
Infantil CEIP Joaquín Dicenta Madrid 0
1448
ENFERMERÍA CEIP Nuestra Señora del Lucero Madrid capital 0
1449
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΣΑΜΟΥ 2/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΣ 0
1450
5 y 6 Primaria CEIP Miguel de Cervantes Torrejón de Ardoz 0
1451
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΣΑΜΟΥ 2/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΩ ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 0
1452
Четвърта сборна група Дружба ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1453
Слънчице ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 0
1454
CEIP LOS OLIVOS Las rozas de madrid 0
1455
Sluníčka Základní škola a mateřská škola Brno, příspěvková organizace Brno 0
1456
Славейчета 2 ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 0
1457
Славейчета 2 ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 0
1458
4-та група "Мечо Пух" ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1459
4-та група "Мечо Пух" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1460
5ºB AE de Prado Vila de Prado 0
1461
5ºC AE de Prado Vila de Prado 0
1462
5ºD AE de Prado Vila de Prado 0
1463
5ºE AE de Prado Vila de Prado 0
1464
Α ταξη Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 0
1465
Buburuzele Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
1466
1-А Комунальний заклад "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 0
1467
Klasa 3a Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia Katowice 0
1468
Klasa 3b Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia Katowice 0
1469
Klasa 4a Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia Katowice 0
1470
Klasa 4b Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Juliusza Ligonia Katowice 0
1471
Clasa a III-a Școala Gimnazială Sfânta Maria, Mizil Mizil, județul Prahova 0
1472
IIA Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 0
1473
Νηπιαγωγείο Πρώτης Νηπιαγωγείο Πρώτης Σερρών Πρώτη Σερρών 0
1474
Νηπιαγωγείο Πρώτης Νηπιαγωγείο Πρώτης Πρώτη Σερρών 0
1475
Хореографічний 8 Новороздільський НГМ Новий Розділ 0
1476
Pregatitoare B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1477
Шарена дъга ДГ ЛАТИНКА - гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1478
LASŠELIAI Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Žuvėdra" Klaipėda 0
1479
Група "Звънчета " ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1480
Lurkók Lépésről Lépésre Iskolaelőkészítő Tábor Zalaegerszeg 0
1481
1 клас Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
1482
1 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
1483
Група"Гъбка" ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1484
"Маргаритка" ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1485
Γ τάξη 16ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 0
1486
3 třída otnice Základní škola a Mateřská škola Otnice, příspěvková organizace Otnice 0
1487
Νήπια - Προνήπια 1/Θ Νηπιαγωγείο Γραβιάς Γραβιά 0
1488
Γ΄ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Αιγίνιο 0
1489
Δ΄ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Αιγίνιο 0
1490
Lurkók 2 Lépésről Lépésre Iskolaelőkészítő Tábor Zalaegerszeg 0
1491
Ε΄ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Αιγίνιο 0
1492
Νήπια-Προνήπια 4ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Αιτωλοακαρνανίας Αγρίνιο 0
1493
Los salvadores CRA EL VALLE VILLAREJO DEL VALLE, AVILA 0
1494
klasa III Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Dąbie 0
1495
6-7-latki Przedszkole Samorządowe w Strumianach Węgrzce Wielkie 0
1496
4-5-latki Przedszkole Samorządowe nr 112 w Krakowie Kraków 0
1497
Odkrywcy Przedszkole Przygoda Wrocław 0
1498
Poszukiwacze Przedszkole Przygoda Wrocław 0
1499
grupa 5/6 latków Przedszkole Miejskie nr 7 w Mielcu Mielec 0
1500
Clasa a II a C Liceul Tehnologic Octavian Goga Jibou Jibou 0
1501
Pszczółki Niepubliczne Przedszkole "Puchatek" Tuczempy 0
1502
5-cio latki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Krakowie Karków 0
1503
grupa 5-cio latki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Krakowie Karków 0
1504
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Tuptusie" Krzeszowice 0
1505
Żabki Niepubliczne Przedszkole "Tuptusie" Krzeszowice 0
1506
Sówki Niepubliczne Przedszkole "Tuptusie" Krzeszowice 0
1507
Zerówka, 6-cio latki ZSP w Brzeźnicy - Przedszkole Samorządowe Brzeźnica 0
1508
Zerówka Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrocieszu Dobrociesz 0
1509
3latki Przedszkole Publiczne w Nowogódźcu Nowogrodziec 0
1510
Klasa 3b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1511
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΒΡΑΣΝΩΝ ΝΕΑ ΒΡΑΣΝΑ 0
1512
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΒΡΑΣΝΩΝ ΝΕΑ ΒΡΑΣΝΑ 0
1513
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΒΡΑΣΝΩΝ ΝΕΑ ΒΡΑΣΝΑ 0
1514
Γ' - Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΟΛΙΜΝΗΣ ΑΚΡΟΛΙΜΝΗ Τ.Κ.58300 0
1515
clasa pregătitoare B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 ALEXANDRIA ALEXANDRIA 0
1516
Clasa pregătitoare A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1517
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Νέας Μπάφρας -Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 0
1518
Clasa a III a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1519
Мики Маус ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1520
Clasele P-IV Ciuldești ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1521
GRUPA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1522
1-В Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 0
1523
PREGĂTITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1524
Jeżyki Przedszkole nr 1 w Skierniewicach Skierniewice 0
1525
GPN GÎRDE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1526
Clasa a II-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1527
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Επισκοπιανών Επισκοπιανά 0
1528
четвърта Б възрастова група ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1529
"Мечо Пух" ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1530
V  група - филиал ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1531
Grupa Mica ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1532
4. ročník ZŠ Lubnice, příspěvková organizace Lubnice 0
1533
Klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu Kalisz 0
1534
4-В Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 0
1535
Modrá tříída Základní škola a Mateřská škola Radostice Školní 80, Radostice, 664 46 0
1536
Myšky Mateřská škola Čebín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Čebín 431, 664 23 Čebín 0
1537
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1538
Sovičky Mateřská škola SLUNÍČKO, Miroslav, Malinovského 6, okres Znojmo, příspěvková organizace Miroslav 0
1539
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Βουτσαρά Ιωαννίνων Βουτσαράς Ιωαννίνων 0
1540
Jaskółki Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski 0
1541
4. - 5. Základní škola a Mateřská škola Starovičky, okres Břeclav, příspěvková organizace Starovičky 0
1542
nagycsoport Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1543
III. (4. + 5. ročník) Základní škola a Mateřská škola Olomučany, okres Blansko, příspěvková organizace Olomučany 10, 679 03 Olomučany 0
1544
Νηπια 18ο Νηπιαγωγείο Χαλκίδας Χαλκίδα 0
1545
3-Є Житомирська ЗОШ 5 Житомир 0
1546
3-Є Житомирська ЗОШ 5 Житомир 0
1547
Τμήμα 1 12ο Νηπιαγωγείο Αγίας Παρασκευης ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0
1548
Τμήμα 2 12ο Νηπιαγωγείο Αγίας Παρασκευης ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0
1549
Čtyřlístci Mateřská škola Rozseč nad Kunštátem, okres Blansko, příspěvková organizace Rozseč nad Kunštátem 133, 67973 0
1550
páťáci Základní škola a Mateřská škola Smilovice Smilovice 164 0
1551
Broučci Mateřská škola Brťov-Jeneč, okr. Blansko, příspěvková organizace Brťov-Jeneč, Tišnovská 60 0
1552
Clasa I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICODIM GANEA” BISTRA COMUNA BISTRA 0
1553
ΝΗΠΙΑ/ΠΡΟΝΗΠΙΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ -ΚΑΒΑΛΑ 0
1554
Β' ΤΑΞΗ 6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 0
1555
Δ' ΤΑΞΗ 6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 0
1556
8. Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov Kanice 0
1557
Τμήμα 3 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 0
1558
Τμήμα 5 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 0
1559
Τμήμα 6 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 0
1560
Τμήμα 9 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 0
1561
Τμήμα 10 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 0
1562
PEQUES C.E.I.P. LUIS ÁLVAREZ LENCERO MADRID-MOSTOLES 0
1563
VIII. Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace Benešov u Boskovic 0
1564
Celá škola Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov Heršpice 17 0
1565
Τμήμα 1 4 Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 0
1566
Τμήμα 2 4 Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 0
1567
Τμήμα 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 0
1568
Στ 28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 0
1569
Miss Doxtater's Class Frankfort-Schuyler Central School District Frankfort 0
1570
ΤΜΗΜΑ 2 12ο Νηπιαγωγείο Αγίας Παρασκευής ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0
1571
Τμήμα 1 12ο Νηπιαγωγείο Αγίας Παρασκευής ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0
1572
Τμήμα 2 Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 0
1573
Α 20ο Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων Ιωαννινα 0
1574
Β 20ο Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων Ιωαννινα 0
1575
Β 20ο Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων Ιωαννινα 0
1576
Τμήμα 1 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 0
1577
Τμήμα 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΓΙΟΝΙΑΣ ΒΑΓΙΟΝΙΑ 0
1578
Τμήμα 2 5ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας Έδεσσα 0
1579
Τμήμα 1 5ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας Έδεσσα 0
1580
ŠKOLNÍ DRUŽINA ZŠ T. G. Masaryka Hrušovany U Brna 0
1581
Νηπιαγωγείο 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0
1582
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Ρεβιθουλη Θεσσαλονίκη 0
1583
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Καραϊσκάκη Αστακός Αιτ/νίας 0
1584
Τμήμα 1 Ακαδημία Μπάσκετ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΛΛΑΔΑ 0
1585
Τμήμα 2 Ακαδημία Μπάσκετ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΛΛΑΔΑ 0
1586
Τμήμα 3 Ακαδημία Μπάσκετ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΛΛΑΔΑ 0
1587
Τμήμα 4 Ακαδημία Μπάσκετ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΛΛΑΔΑ 0
1588
Τμήμα 5 Ακαδημία Μπάσκετ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΛΛΑΔΑ 0
1589
Τμήμα 6 Ακαδημία Μπάσκετ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΛΛΑΔΑ 0
1590
5.A, 5.B základní škola a mateřská škola Syrovice 152, příspěvková organizace, okres Brno- venkov Syrovice 0
1591
Α Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 0
1592
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
1593
Τμήμα 2 ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
1594
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΕΣΟΥ-ΘΕΟΦΡΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣΒΟΣ 0
1595
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΕΣΟΥ-ΘΕΟΦΡΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣΒΟΣ 0
1596
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΕΣΟΥ-ΘΕΟΦΡΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣΒΟΣ 0
1597
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Βιρου Κερκυρα 0
1598
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Βιρου Κερκυρα 0
1599
Rybičky Mateřská škola Brno, Údolní 68, p.o. Brno 0
1600
3. a 4. třída Základní škola a Mateřská škola Moravské Prusy, příspěvková organizace Prusy-Boškůvky 0
1601
Усмивки ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 0
1602
Детелина ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 0
1603
Смесена група ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 0
1604
Katolícka spojenáškola Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 0
1605
Τμήμα 2 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1606
Školní družina Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec, příspěvková organizace Bukovec 0
1607
Berušky Mateřská škola Brno, Brechtova 6, příspěvková organizace Brno 0
1608
2.C ZŠ Brno, Svážná 9 Brno 0
1609
Infantil y primaria Colegio Malvar Arganda del Rey - Madrid 0
1610
Veverky Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univeerzity v Brně univerzity v Brně univerzity v Brně, školská právnická osoba UMŠ Hrášek 0
1611
Školský klub detí ZŠ s MŠ Hurbanova 27 0
1612
Γ1 23ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1613
Γ2 23ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1614
Β1 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1615
Β2 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1616
Γ 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1617
Δ1 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1618
Δ2 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1619
Ε1 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1620
Ε2 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1621
ΣΤ1 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1622
ΣΤ2 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1623
Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 0
1624
Β 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 0
1625
Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 0
1626
Δ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 0
1627
Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 0
1628
ΣΤ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 0
1629
Α Γυμνασίου Γυμνάσιο Γλαύκης Γλαύκη, Μύκη 0
1630
Turma A - 1º EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 0
1631
I Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
1632
"Licuricii" Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 0
1633
Νηπιαγωγειο Νηπιαγωγειο Αγγελοκαστρου Αγγελοκαστρο Αιτωλοακαρνανιας 0
1634
AJ-2A EB1/JI de Aljubarrota Rua Direita 2460-601 Aljubarrota 0
1635
AJ-3A EB1/JI de Aljubarrota Rua Direita 2460-601 Aljubarrota 0
1636
AJ-4A EB1/JI de Aljubarrota Rua Direita 2460-601 Aljubarrota 0
1637
Третій Снігурівський ліцей#3 М.Снігурівка Миколаївська область 0
1638
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΛΑΜΙΑ 0
1639
Β2 12ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 0
1640
Νηπιαγωγειο Νηπιαγωγείο Ποταμιάς Θάσου Ποταμιά Θασου 0
1641
a IV-a D Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 0
1642
čtvrťáci - A Základní škola, Malá Strana, Týn nad Vltavou Žižkova 285, Týn nad Vltavou 0
1643
4º Depressa ajuda Agrupamento de Escolas Drª Laura Ayres - EB1 de Quarteira Quarteira 0
1644
Ilgakiemio 2kl. 2024m. Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 0
1645
Clasa a-II -a C Școala Gimnazială ,,Iordache Cantacuzino" Pașcani 0
1646
Мечо Пух ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1647
9º ano Colégio da Trofa Trofa 0
1648
3a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 0
1649
čtvrťáci B Základní škola, Malá Strana, Týn nad Vltavou Žižkova 285, Týn nad Vltavou 0
1650
RED B EB 1 de Redinha Redinha - Pombal 0
1651
E τάξη-ΧΟΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ 0
1652
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr12 z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz 0
1653
II a Szkoła Podstawowa nr 9 im. gen. Józefa Wybickiego Wejherowo 0
1654
Grupa Sówki SP im.Jana Pawła II w Obrowie Obrowo, woj.kujawsko-pomorskie 0
1655
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr12 z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz 0
1656
A1 2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 0
1657
klasa 2f Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego Warszawa 0
1658
1.A ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
1659
2.A ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
1660
3.A ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
1661
4.A ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
1662
5.A ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
1663
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 0
1664
3. trieda Základná škola, Zbehy 661 Zbehy 661, 951 42 Zbehy 0
1665
7.A Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 0
1666
1. A Green class Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 0
1667
Winnie mica Grădinița P.P.Nr.3 Petroșani Petrosani 0
1668
5. A Základní škola, Malá Strana, Týn nad Vltavou Žižkova 285, Týn nad Vltavou 0
1669
V. ročník Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 0
1670
VI. ročník Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 0
1671
група "Звездица" ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1672
Včielky Materská škola Košice Šaca 0
1673
Żabki Gminne Przedszkole nr 2 BAJKA Sępólno Krajeńskie 0
1674
Súper peques CRA EL VALLE VILLAREJO DEL VALLE, AVILA 0
1675
Prváci a druháci ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 0
1676
2°B5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
1677
4. C Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 0
1678
7.A Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 0
1679
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olchowcu Olchowiec 0
1680
II.A Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde Hlavná 5, 04431 Družstevná pri Hornáde 0
1681
4º A AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1682
7.B Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 0
1683
Trieda II. ZŠ s MŠ sv. Jána Krstiteľa, Veľká Lesná Veľká Lesná 16, 065 34 Veľká Lesná 0
1684
1. Stupeň ZŠ Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1685
3a novosedly Mateřská škola Brťov-Jeneč, okr. Blansko, příspěvková organizace Brťov-Jeneč, Tišnovská 60 0
1686
1. A Základná škola Košice 0
1687
1. B Základná škola Levoča 0
1688
1ºA Escola Básica dos Brejos Albufeira 0
1689
Tretiaci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 0
1690
Exploratorii Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
1691
3ºA Escola Básica dos Brejos Albufeira 0
1692
4ºA Escola Básica dos Brejos Albufeira 0
1693
1. ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1694
2.A ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1695
3. ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1696
4. ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1697
1.(1.-4.ročník) Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 0
1698
A1 Δημοτικό σχολείο Μεσόπυργου Άρτα 0
1699
Clasa a II-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1700
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1701
III. PS A Súkromná materská škola Krasňanko Bratislava 0
1702
Klasy 1-3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu Zamch 117 0
1703
a IV-a B Colegiul Național Vasile Goldiș Arad 0
1704
Трета група ,,Слънце ДГ "Мечо Пух", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 0
1705
Clasa Ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
1706
7.A Základná škola Povýšenia sv. Kríža Smižany Smižany Smreková 38, 05311 0
1707
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Νηπιαγωγείο Μοχού ΜΟΧΟΣ 0
1708
ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΗΡΩΕΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40°30'44.3"N 22°59'23 6, Δικαστικά 190 07 0
1709
6.A Základná škola sv.Augustína Považská Bystrica 0
1710
3/4 ОУ "Свети Климент Охридски", с. СЛАВЕНИК, община ИВАНОВО с. СЛАВЕНИК, община ИВАНОВО 0
1711
1.A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
1712
Β τάξη 16ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 0
1713
Clasa Cercetasilor Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
1714
C2 EB 1 da Ilha da Culatra Ilha da Culatra- Faro 0
1715
Mravčeky Materská škola Palúčanská Liptovský Mikuláš 0
1716
VIb Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie Krosno 0
1717
Caballitos E.I. Nemomarlin Coslada Coslada 0
1718
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Ευδήλου Ικαρίας mail@dim-evdil.sam.sch.gr 0
1719
Lupienok Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 0
1720
Mravčeky Materská škola Palúčanská Liptovský Mikuláš 0
1721
Νήπια-Προνήπια 1 4ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 0
1722
Predškoláci Základná škola s materskou školou sv. Kríža Kežmarok 0
1723
PREGATITOARE D SCOALA GIMNAZIALA SADOVA SADOVA 0
1724
Ovi Sri Prahláda Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Somogyvámos 0
1725
QUINTO CURSO CEIP SAN PABLO SEVILLA 0
1726
1.A. 2023/2024 Základná škola Semerovo Semerovo 0
1727
2n ESCOLA LA FONT MANRESA 0
1728
2n Escola Bac de Cerdanya Alp 0
1729
Včielky Materská škola Krškany 158,934 01 0
1730
ΤΑ ΕΚΤΑΚΙΑ 8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 0
1731
CP LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
1732
Smerfy Gminne Przedszkole nr 2 BAJKA Sępólno Krajeńskie 0
1733
3 "Б" сынып "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1734
Turma B - 3º e 4º EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 0
1735
3 «Е» "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1736
Turma A - 2º EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 0
1737
4 В "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1738
3-Б Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1739
3-б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
1740
3-Б Ліцей 1 Місто Білгород-Дністровський Одеської області 0
1741
Prváci Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
1742
IV.B Základná škola Pata Školská 240, 925 53 Pata 0
1743
3 Петропавл қаласындағы Ж.Ташенов атындағы #20 орта мектеп Солтүстік Қазақстан обл, Петропавл қаласы 0
1744
2. ročník ZŠ s MŠ Veľký Slavkov Školská 240, ,05991 Veľký Slavkov 0
1745
3 .A Základná škola s materskou školou Františka Jozefa Fugu Vinné Vinné 0
1746
7.A Základná škola s materskou školou Františka Jozefa Fugu Vinné Vinné 0
1747
A - Loďky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1748
B - Námorníci Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1749
C - Safari Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1750
IV а група"Смехорани" ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 0
1751
Turma E Escola Básica Conde de Castelo Melhor Pombal 0
1752
група "Звездички" ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 0
1753
VII.A ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 0
1754
VII.B ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 0
1755
Четвърта ПГ ,,КАЛИНКА'' ДГ "Мечо Пух", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 0
1756
2A - Včielky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1757
a II -a A Colegiul Național Vasile Goldiș Arad 0
1758
Katica Próba Óvoda Budapest 0
1759
4A Суперқаһармандары Әлжан Бұқарбайқызы атындағы қазақ орта мектебі Алматы облысы, Қарасай ауданы 0
1760
IVа група" Смехорани" ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 0
1761
Τμήμα 1 7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΛΟΥ BOΛΟΣ 0
1762
Τμήμα 2 7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΛΟΥ BOΛΟΣ 0
1763
ΚΔΑΠ Μόρφωση ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1764
Prváci až šiestaci Súkromná základná škola Felix Jarná 22, Žilina 0
1765
Turma D Escola Básica Conde de Castelo Melhor Pombal 0
1766
Sekunda B Gymnázium Ladislava Novomeského Bratislava 0
1767
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 0
1768
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 0
1769
Класс 1В СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 0
1770
2nB ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 0
1771
Včielky 25 Materská škola Ševčenkova 35 0
1772
Primària ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 0
1773
Lienky Materská škola Holčíkovce 0
1774
C1 EB 1 da Ilha da Culatra Ilha da Culatra- Faro 0
1775
Tretiaci Základná škola Šurany 0
1776
Tretiaci Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 0
1777
1 "А" ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 0
1778
Turma A - 1_2 Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 0
1779
Včielky Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 0
1780
Klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 37 z oddziałami dwujęzycznymi w Tychach Tychy 0
1781
Προνήπια Ι Βρεφονηπιακός Σταθμός Φρουράς Λήμνου Πλατυ Λήμνου 0
1782
4В Мықтылары Шоқан Уәлиханов атындағы №10 орта мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 0
1783
2 ә сынып Шоқан Уәлиханов атындағы №10 орта мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 0
1784
3 А СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 0
1785
3 "А" сынып #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1786
1.-2. ročník Základná škola, Pozdišovce Pozdišovce 0
1787
ΤΜΗΜΑ 7 ΤΜΗΜΑ 8 1ο Δημ. Σχολείο ΕΑΕ Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1788
sekunda Katolícka spojená škola sv. Mikuláša Duklianska 16, Prešov, 08001 0
1789
ŚWIETLICA Szkoła Podstawowa im. ks. dr. Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie Skrzeszewo 0
1790
Γ2 18ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης Σταυρούπολη 0
1791
1”В” сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 0
1792
4.A Základná škola, Liptovská Štiavnica Liptovská Štiavnica (Ružomberok) 0
1793
6.A Základná škola s materskou školou Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy 0
1794
1”В” сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 0
1795
2.A Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 0
1796
9.A Základná škola s materskou školou Zubrohlava Zubrohlava 0
1797
3-Б Ліцей №22 міста Житомира імені Василя Михайловича Кавуна місто Житомир 0
1798
5.A Základná škola s materskou školou Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy 0
1799
kl."O" Szkoła Podstawowa im. Janiny Bonio w Trębowcu Trębowiec Duży 54 0
1800
7.A Základná škola s materskou školou Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy 0
1801
Predškoláci Súkromná materská škola o.z. Životný štart Budmerice 797 Budmerice 900 86 0
1802
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 0
1803
4 "Қ" сыныбы № 60 мектеп -лицейі Астана 0
1804
4 Ә сынып Супер Әлжан Бұқарбайқызы атындағы қазақ орта мектебі Алматы облысы, Қарасай ауданы 0
1805
kl.0 Szkoła Podstawowa im. Janiny Bonio w Trębowcu Trębowiec Duży 54 0
1806
Primero de Primaria Colegio Almedina Córdoba 0
1807
2-4 слят клас ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 0
1808
Grupa combinată Fluturașii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1809
Малки герои ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 0
1810
Escola Blanca de Villalonga Escola Blanca de Villalonga La Portella 0
1811
Grupa Strumfilor Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
1812
3 Е Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 0
1813
3 Б сынып М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1814
3 Б сыныбы #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1815
М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1816
2.б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 0
1817
4 "А" сыныбы #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1818
3 Б сынып М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1819
4 A СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 0
1820
kl.0 Szkoła Podstawowa im. Janiny Bonio w Trębowcu Trębowiec Duży 0
1821
4 И 60 мектеп-лицей Астана 0
1822
3 Г 60 мектеп-лицей Астана 0
1823
3 Б сынып М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1824
2 Б 60 мектеп-лицей Астана 0
1825
4 А 60 мектеп-лицей Астана 0
1826
3 “Д” #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1827
3 «Д» 48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1828
Grupa Florilor-Mijlocie D Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
1829
4 а М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1830
60 мектеп-лицей Астана 0
1831
4 а М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1832
3.A Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 0
1833
1./4. клас - кл.рък.: г-жа Пламена Иванова ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 0
1834
Класа на Суни ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 0
1835
4"в" 32орта мектеп Атырау 0
1836
4"в" 32орта мектеп Атырау 0
1837
32орта мектеп Атырау 0
1838
48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1839
4 "Ә" сынып 32орта мектеп Атырау 0
1840
48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1841
4ЦОУД Бяла НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 0
1842
2"В" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 0
1843
4 б супер 48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1844
Clasa Ratustelor Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 0
1845
32орта мектеп Атырау 0
1846
2 Б #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1847
5.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1848
Οι μικροί γιατροί ΙΔ. ΣΥΣΤΕΓΑΖΩΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης 0
1849
8.A ZŠ s MŠ Zemianske Sady Zemianske Sady 0
1850
8.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1851
Malé žabky Materská škola Ševčenkova 35 0
1852
4 "В" сыныбы #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1853
3Б Қаһармандары Шоқан Уәлиханов атындағы №10 орта мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 0
1854
Smíšená Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice Viničné Šumice 42 0
1855
2 Ә Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 0
1856
3,,Б,, клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 0
1857
4 "А" сынып "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1858
3a 9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 0
1859
4 Б 32орта мектеп Атырау 0
1860
32орта мектеп Атырау 0
1861
32орта мектеп Атырау 0
1862
1 Д 60 мектеп-лицей Астана 0
1863
32орта мектеп Атырау 0
1864
32орта мектеп Атырау 0
1865
4група - "Доростол" 24 ДГ 14 "Дружба" гр. Варна гр, Варна 0
1866
32орта мектеп Атырау 0
1867
ВТОРИ-ЧЕТВЪРТИ ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 0
1868
3 Б сыныбы "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 0
1869
2 "В" "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1870
3 "Ә" сынып "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 0
1871
Третій Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 0
1872
4"Б" "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1873
1.T Základná škola Remeniny Remeniny 0
1874
3 - А клас Кам'янський ліцей село Кам'янка 0
1875
Prváci Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
1876
2 В сыныбы #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1877
Mladí zdravotníci Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1878
6.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1879
2. D ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1880
2A СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 0
1881
3. A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1882
4.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 0
1883
4"Г" #48 ЖОББМ Орал қаласы 0
1884
2"Б" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 0
1885
3 В КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 0
1886
2A Герои КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 0
1887
Супергерои 4 "V" класса КГУ ОШ № 7 Уральск 0
1888
3.A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1889
1.AZ Spojená škola, Centrálna 464, 089 01 Svidník Svidník 0
1890
2.B Základná škola Ruskov 0
1891
ZŠ Ruskov Základná škola Ruskov 0
1892
7.A Základná škola Polomka Polomka 0
1893
3 "Б" КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 0
1894
2 Б Ақмола облысы білім басқармасының 7 жалпы орта білім беретін мектеп Атбасар 0
1895
3"Б" сынып "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 0
1896
4 "Ә" сыныбы "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 0
1897
2 Ә "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 0
1898
2Ә батырлары КГУ Школа-лицей №53 Карагандинская область, город Караганда 0
1899
Classe dels Grans El Castell Cabacés 0
1900
Γ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΣΕΡΡΩΝ 0
1901
Δ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΣΕΡΡΩΝ 0
1902
3.A Spojená škola, Sekule 119 Sekule 0
1903
32орта мектеп Атырау 0
1904
3 "Г" класс "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1905
32орта мектеп Атырау 0
1906
2-сынып "Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Шетпе гимназиясы" КММ Маңғыстау, Шетпе 0
1907
3-сынып "Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Шетпе гимназиясы" КММ Маңғыстау, Шетпе 0
1908
4-сынып "Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Шетпе гимназиясы" КММ Маңғыстау, Шетпе 0
1909
4 Б сынып 32орта мектеп Атырау 0
1910
Жалпы білім беретін 32орта мектеп Атырау қаласы 0
1911
2 ғ Жалпы білім беретін #32 орта мектеп Атырау 0
1912
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ- ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1913
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ- ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1914
1. trieda Základná škola - Čifáre 137 Čifáre 0
1915
6. A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1916
9. A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1917
Tretiaci Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 0
1918
четвърта А възрастова група ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 0
1919
Fluturașii veseli Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 0
1920
Včielky ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1921
4 "Г" "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1922
Webb 1A Zsolt Primary Ingelheim 0
1923
4.A ZŠ Jána Majku Dolná Streda 0
1924
tretiaci Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1925
druháci Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1926
2.A Základná škola Senec 0
1927
5.A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1928
М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1929
Clasa a IV a Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 0
1930
Grupa Șoriceilor Gradinita Program Normal Măgura Mihaesti, Măgura, Valcea 0
1931
4 а сынып Петропавл қаласындағы Ж.Ташенов атындағы #20 орта мектеп Солтүстік Қазақстан обл, Петропавл қаласы 0
1932
3 «A»- класс "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 0
1933
3 В "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 0
1934
Grupa Fluturasilor Gradinita cu Program Normal Petresti Petresti 0
1935
ŠKD 3.a 4.ročník ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 0
1936
3 Д "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 0
1937
4.A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
1938
Grupa mixtă- grupa piticilor Școala Gimnazială Sfintii Imparati Galați 0
1939
Grupa Mare B Fluturasii Bucuresti, Școala Gimnazială nr 163 BUCUREȘTI 0
1940
2d Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 0
1941
2 В "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 0
1942
4 Б М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1943
4 Б М.Маметова атындағы 6 жалпы білім беретін мектеп Түркістан 0
1944
Klasa 2b Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław 0
1945
Klasa 1a Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław 0
1946
3a Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław 0
1947
Klasa 2c Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław 0
1948
4.A Spojená škola, Sekule 119 Sekule 0
1949
4ºA CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1950
4ºB CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1951
4ºC CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1952
5ºA CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1953
5ºB CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1954
6ºA CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1955
6ºB CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1956
5°C CEIP CAPELLANÍA DEL YÁGABO Arrecife - Lanzarote 0
1957
Klasa 1c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 0
1958
3 Д "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1959
4/Ә Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 0
1960
3 Д "№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 0
1961
2 Б КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 0
1962
4A Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1963
4B Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1964
4C Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1965
Γ1 18ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης Σταυρούπολη 0
1966
Β1 18ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης Σταυρούπολη 0
1967
2 б "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 0
1968
2 в "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 0
1969
Β2 18ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης Σταυρούπολη 0
1970
4 група "Бърборино" ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 0
1971
Investigadors/es científics/ques de 3rA CEIP Sant Antoni de Portmany Sant Antoni de Portmany 0
1972
Žabky Materská škola Opatovce nad Nitrou Opatovce nad Nitrou č.139 0
1973
Τμήμα 1 ΕΝΕΕΓΥΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0
1974
2 д "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 0
1975
I "А" клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 0
1976
I "a" СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 0
1977
3º A CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1978
3º B CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1979
4º A CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1980
4º B CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1981
5º A CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1982
5º B CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1983
6º A CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1984
6º B CEIP ANTONIO GARCÍA QUINTANA VALLADOLID 0
1985
3 "Г" сынып Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 0
1986
VII.B Základná škola, Jarovnice 464 Jarovnice 0
1987
Včielky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1988
Včielky Materská škola Čierne-Ústredie Čierne č. 169, 023 13 0
1989
1r (curs 23-24) Escola Fluvianets L'Armentera 0
1990
2n (curs 23-24) Escola Fluvianets L'Armentera 0
1991
3r (curs 23-24) Escola Fluvianets L'Armentera 0
1992
4t (curs 23-24) Escola Fluvianets L'Armentera 0
1993
ΤΡΙΤΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΛΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ 0
1994
ΔΕΥΤΕΡΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΛΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ 0
1995
3 "Е" "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм