0
0
ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Μπορείς να γίνεις ο καλύτερος Ήρωας ΧΟΠΑ στον κόσμο;

Ανέβα θέσεις στον πίνακα κερδίζοντας βαθμούς μέσω των ενοτήτων e-book και basecamp και ξεπερνώντας το δικό σου ρεκόρ στα διαδικτυακά παιχνίδια.
ΦΙΛΤΡΑΡΙΣΜΑ:
ΑΡ.ΣΧΟΛΕΙΟΧΩΡΑΠΟΛΗΒΑΘΜΟΙ
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 128649020
2
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 72224187
3
СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 21940568
4
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 7122846
5
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5685659
6
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 5012915
7
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2750787
8
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 2544847
9
Gymnázium Angely Merici Trnava 1922392
10
??????? Αθήνα 1889606
11
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 1717980
12
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1710659
13
4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 1637523
14
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 1538611
15
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1404584
16
Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 1280754
17
Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 1274852
18
2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 1144741
19
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 1082594
20
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
21
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 1050386
22
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1048194
23
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 1027165
24
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 965877
25
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 950316
26
CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 947392
27
SP Wydminy Wydminy 922980
28
Simon Rodriguez Quito 863579
29
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 858909
30
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 791005
31
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 782956
32
Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 766991
33
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
34
1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 757254
35
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 754702
36
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 748179
37
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 744405
38
EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 723301
39
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 718553
40
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 710574
41
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 693128
42
10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 685822
43
КГУ ОШ № 7 Уральск 679815
44
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 666111
45
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 658087
46
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 638221
47
Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 635172
48
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 624391
49
8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 586318
50
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 585166
51
Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 579748
52
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
53
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 557843
54
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 552452
55
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
56
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 551554
57
Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 547836
58
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 545270
59
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 540216
60
Орелецька гімназія Село Орелець 539382
61
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 528167
62
SZS UNES Nitra 512831
63
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 503666
64
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 492006
65
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 483499
66
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 478076
67
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
68
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 476581
69
Centro Escolar de Lijó Barcelos 474687
70
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 469976
71
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
72
НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 458455
73
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 449314
74
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 447258
75
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 440152
76
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 429788
77
Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 426255
78
Materská škola Láb Láb 424440
79
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 421966
80
2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 418960
81
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 410994
82
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 410752
83
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 408468
84
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 397246
85
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
86
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 390202
87
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 387439
88
ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 387227
89
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 386291
90
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 385782
91
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
92
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 385421
93
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 384437
94
СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 383116
95
Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 381737
96
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 378678
97
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 373894
98
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 373840
99
ОУ "Никола Обретенов" Русе 368391
100
Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 364659
101
Woodcrest Public School 358856
102
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 354888
103
Základná škola Juh 1054 Juh 1054 354006
104
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
105
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
106
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 342282
107
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 342222
108
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 340928
109
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 337736
110
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 336980
111
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 333196
112
Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 332420
113
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 331910
114
"Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 325986
115
Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 323589
116
Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 310272
117
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 306374
118
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 303552
119
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 302822
120
Základná škola Polomka Polomka 298810
121
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 297350
122
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 296393
123
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 291812
124
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
125
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 283861
126
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 282824
127
Álftanesskóli Garðabær 281728
128
Henkel škôlka Bratislava 281711
129
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 281642
130
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 280177
131
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 279702
132
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 276616
133
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 274292
134
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 273788
135
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 273286
136
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 272315
137
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
138
Gymnázium Terézie Vansovej Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 267864
139
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
140
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πενταπλατανου Γιαννιτσών Πενταπλάτανος 263690
141
№42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 260520
142
FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 257827
143
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 255992
144
Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 255264
145
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
146
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
147
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
148
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 240166
149
1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 237292
150
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 235902
151
ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 235450
152
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
153
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 229094
154
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 228675
155
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228394
156
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 227890
157
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 227378
158
1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 222594
159
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 222024
160
60 мектеп-лицей Астана 221845
161
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 216414
162
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 215366
163
9ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 213166
164
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 212555
165
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
166
Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 209004
167
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 208930
168
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 208850
169
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 208790
170
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 208170
171
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
172
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
173
3ο Νηπιαγωγείο Αιγινίου Αιγίνιο 201546
174
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 198718
175
5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 194850
176
ZSsMS Tulčík Tulčík 116 194502
177
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
178
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 191294
179
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів #7 ( Ліцей #7) Прилуцької міської ради Чернігівської області Прилуки(Чернігівська обл., Прилуцький р-н) 191036
180
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 186444
181
8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 186156
182
1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 184514
183
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 182304
184
Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τιθορέας Κάτω Τιθορέα 181802
185
КГУ ШГ 110 Алматы 181088
186
1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 178940
187
КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 176878
188
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 176804
189
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 175690
190
ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 175262
191
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 172070
192
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
193
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 169800
194
Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 163670
195
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 163066
196
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 161882
197
Escola Básica de Estômbar Estômbar 161866
198
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 161308
199
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 159332
200
ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 158880
201
ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 157504
202
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 157268
203
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
204
ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 156740
205
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 155436
206
Лісовицький ліцей Лісовичі 154644
207
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 154212
208
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 153820
209
Великокринківський ліцей Глобинської міської ради Полтавської області с. Великі Кринки 153724
210
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 153676
211
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 153568
212
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 153410
213
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 153320
214
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
215
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 150028
216
ZŠ Hôrka Hôrka 50 149572
217
ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 148674
218
3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 148052
219
7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 141956
220
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 140832
221
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 140176
222
ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 139746
223
Brackenfell Primary Cape Town 139408
224
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
225
1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 138186
226
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 136027
227
Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 135268
228
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 135100
229
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
230
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
231
13ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131696
232
3ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονικη 131503
233
12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 131382
234
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 130956
235
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 130792
236
, Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 129592
237
1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 129512
238
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128298
239
10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 128266
240
47 орта мектеп Қала 127902
241
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 127586
242
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
243
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 126568
244
1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου ΧΙΟΥ 123152
245
47 орта мектеп Тараз қаласы 122012
246
НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 121722
247
ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 121668
248
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
249
Gymnázium Antona Bernoláka Senec Senec 120772
250
37ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 119562
251
9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 119544
252
НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 118446
253
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 118136
254
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117866
255
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 117654
256
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 117026
257
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 116729
258
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
259
КГУ « Гимназия 1» Караганда 115376
260
9oΝηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 115148
261
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 114558
262
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 114190
263
ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 113800
264
ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 113738
265
ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 113016
266
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 112722
267
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 112468
268
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 111394
269
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
270
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 110310
271
1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 110062
272
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 109588
273
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 108278
274
III ОУ "Д. БЛАГОЕВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 108208
275
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107722
276
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 107320
277
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 107134
278
Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 107022
279
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 106154
280
CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 106102
281
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 105392
282
Szent László ÁMK Baja 104502
283
Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 104302
284
ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. ДВЕ МОГИЛИ ДВЕ МОГИЛИ 103958
285
1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 103674
286
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 103458
287
7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 102574
288
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 102417
289
ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 102280
290
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 102129
291
1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 102006
292
Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради с. Гірники, Ковельський район 101532
293
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
294
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
295
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 101382
296
Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 101152
297
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
298
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 100716
299
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
300
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 100320
301
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 99888
302
ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 99474
303
112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 98942
304
Birštono gimnazija Birštonas 98408
305
№202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 98050
306
ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 97970
307
Súkromné Gymnázium DSA Sabinov Sabinov 97872
308
"Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 97854
309
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
310
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 97484
311
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 97160
312
ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 96320
313
СУ "Възраждане" - Русе Русе 96222
314
Loreto School Queenswood Pretoria 95986
315
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
316
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 93942
317
EB Pelariga Rua dos desportos 93844
318
103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 93764
319
НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 93522
320
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 93018
321
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 92804
322
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 92560
323
17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 92026
324
Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 92014
325
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 91954
326
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 91813
327
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
328
СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 90968
329
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΚΛΕΙΔΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 90872
330
Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 90798
331
ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 90708
332
ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 90586
333
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 90572
334
ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 90096
335
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
336
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
337
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 88847
338
НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 88276
339
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 87866
340
"Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 87750
341
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87711
342
Завадківський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів Козівської сільської ради Львівської області с.Завадка Вулиця Шевченка, будинок 71 Стрийський район Львівська область 87216
343
10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 87150
344
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 86476
345
ДГ "Иглика", гр. РУСЕ РУСЕ 85884
346
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 85834
347
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 85790
348
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
349
Loreto School Queenswood Pretoria 83931
350
Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 83738
351
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 83578
352
СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 83356
353
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
354
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 82783
355
19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 82570
356
СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 82136
357
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 81705
358
Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 80840
359
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 80728
360
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 80694
361
Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 79840
362
Grundaskóli Espigrund 79182
363
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém- EB Frei André da Veiga Santiago do Cacém 79172
364
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
365
КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 78918
366
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 78728
367
ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 78512
368
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 78198
369
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 77800
370
Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 77616
371
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 76718
372
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
373
ТЕСТ за училище София 76496
374
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 76434
375
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 76404
376
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 76285
377
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 76284
378
Przedszkole nr 215 Warszawa 76109
379
ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 75978
380
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
381
3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75142
382
Херсонська гімназія №1 Херсон 75030
383
Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 75010
384
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
385
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 74568
386
Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 74340
387
ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 74128
388
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
389
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 73568
390
45 Київ 73185
391
Dolina bajki Gliwice 72538
392
Ліцей с. Голендри С. Голендри 72362
393
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
394
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
395
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
396
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 71320
397
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 71104
398
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 71012
399
ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 70994
400
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 70912
401
Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 70582
402
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΡΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 70408
403
ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 70040
404
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
405
№ 60 мектеп -лицейі Астана 69423
406
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
407
Hlíðarskóli Akureyri 68784
408
Colégio do Rio Portimão 68774
409
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68770
410
Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 68734
411
ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 68700
412
Babtų gimnazija Babtai 68626
413
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 68480
414
ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 68340
415
ZŠ Karpatská Svidník 67494
416
LZŠ Otakárek, s.r.o. Křtiny 67363
417
ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 66808
418
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
419
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66400
420
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
421
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
422
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 65738
423
Rokų mokykla-darželis Kauno rajonas 65700
424
ДГ "ЗЛАТНА РИБКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 65312
425
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 65222
426
"КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 64802
427
Grădinița 256 București 64762
428
ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 64400
429
MŠ Osloboditeľov Humenné 64346
430
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Tychy, 43-100 Al. Niepodległości 190 64316
431
Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 64118
432
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 64000
433
ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 63835
434
ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 63500
435
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
436
СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 62700
437
Don Lorenzo Milani Pergine Valsugana 62314
438
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
439
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
440
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 62044
441
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
442
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 61800
443
СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 61800
444
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 61662
445
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 61656
446
Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 61504
447
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
448
ОЗО "Гребінківський ліцей" Гребінки 61470
449
ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 61400
450
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 61400
451
Escola Básica Ria Formosa Faro 61308
452
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
453
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 61066
454
ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
455
VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
456
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 60917
457
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 60820
458
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
459
ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 60200
460
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 60200
461
ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 60170
462
ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 60100
463
ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 60000
464
ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 60000
465
ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 60000
466
ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 60000
467
Základná škola F.E.Scherera Piešťany 60000
468
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
469
ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 60000
470
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 59844
471
2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 59826
472
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
473
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 59198
474
ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 59188
475
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 59100
476
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
477
Sarkad Város Önkormányzat Óvoda(Epreskerti Óvoda) Sarkad 58810
478
Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 58478
479
ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 58400
480
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
481
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 58108
482
Vatnsendaskóli Kópavogur 58048
483
ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 58020
484
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
485
"Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 57800
486
ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 57600
487
Ceip Miguel Hernández Torrent (Valencia) 57582
488
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 57200
489
Colegio La Asunción (León) León 56984
490
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
491
ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 56600
492
Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 56510
493
Училище за талантливи деца София 56200
494
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 56051
495
EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 55980
496
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
497
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
498
1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 55600
499
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 55270
500
54ο Νηπιαγωγείο Πειραιά Καμίνια 55050
501
ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 55000
502
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 55000
503
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
504
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 54910
505
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
506
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
507
Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka 44 Bratislava 821 08 Bratislava 54566
508
ДГ "Радост", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО КАРАМАНОВО, общ. ЦЕНОВО 54564
509
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 54560
510
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 54400
511
Agrupamento de Escolas de Manteigas Manteigas 54310
512
60 мектеп-лйцейі Астана 54310
513
EB Cruz de Argola Guimarães 54224
514
Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 54124
515
Základná škola v Lozorne Lozorno 54120
516
10ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας Έδεσσα 54060
517
16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 54040
518
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 53863
519
16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 53204
520
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 53200
521
Centro Escolar de Areia, Árvore Vila do Conde 53104
522
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
523
1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 52971
524
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
525
ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 52740
526
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
527
ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 52600
528
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 52566
529
Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 52544
530
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 52442
531
Νηπιαγωγείο Ταυρωνίτη Ταυρωνίτης 52422
532
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 52372
533
16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 52284
534
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 52252
535
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 52160
536
ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 52056
537
СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 52000
538
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
539
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 51953
540
CEIP Víctor Jara Fuenlabrada 51944
541
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 51941
542
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
543
ZŠ M.R.Štefánika Spišská Belá Spišská Belá 51890
544
1ο Νηπιαγωγείο Αλμυρού Αλμυρός 51344
545
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Θήρας "Λαλίτσες" Μεσαριά Θήρας 51280
546
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 51185
547
9ο Δ.Σ .ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 51068
548
Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса місто Київ 51020
549
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
550
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 51001
551
Новодачинський ліцей Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області с.Нова Дача 50720
552
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 50600
553
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 50440
554
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni Witonia 50426
555
ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 50400
556
EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 50361
557
1/θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ 50322
558
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 50200
559
Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 50180
560
2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 50120
561
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
562
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
563
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 50000
564
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 50000
565
ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 50000
566
ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 50000
567
Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 49964
568
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 49850
569
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
570
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
571
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 49508
572
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 49495
573
26.СУ "Йордан Йовков" София 49443
574
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 49374
575
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 49245
576
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
577
ГКП на ПХВ "школа-лицей №60" акимата города Астаны Астана 49120
578
Δημοτικό Σχολείο Ευρωπού Ευρωπός 49112
579
Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 49098
580
Dr. Béres József Általános Iskola Budapest 48756
581
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 48740
582
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 48674
583
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
584
ΚΔΑΠ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ ΔΡΑΜΑ 48473
585
1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 48136
586
Szkoła Podstawowa nr 8 Jelenia Góra 48134
587
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 48041
588
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
589
Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 47906
590
Școala Gimnazială,,Theodor Aman ” Strada George Topârceanu,nr.3 47886
591
Пирятинський ліцей #6 м. Пирятин Полтавська обл. 47820
592
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
593
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 47600
594
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 47546
595
ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №95 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, 61Г 47538
596
Νηπιαγωγείο Άνω Σύρου Σύρος 47504
597
EMEF HUGO GERDAU Sapucaia do Sul 47438
598
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 47420
599
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 47400
600
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47396
601
Základná škola Štefana Závodníka Pružina 47243
602
Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 47208
603
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
604
AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 46962
605
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 46890
606
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 46800
607
3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 46776
608
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 46600
609
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 46592
610
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 46577
611
ОУ „Мати Болгария” - гр. Казанлък КАЗАНЛЪК 46556
612
Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 46480
613
Materská škola Turgenevova7 Košice 46400
614
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
615
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 46001
616
№72 мектеп-лицейі Астана қаласы 46000
617
ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 46000
618
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 46000
619
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45862
620
ZŠ Mierová 46 Bratislava 45836
621
Escola Catalunya Sabadell 45836
622
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 45800
623
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 45798
624
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
625
Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 45752
626
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 45746
627
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 45606
628
Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області місто Суми 45522
629
КГУ ОШ #55 Алматы 45500
630
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
631
ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45400
632
Достық орта мектебі Ақсу 45400
633
2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 45400
634
ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 45400
635
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 45331
636
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 45200
637
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 45200
638
ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 45200
639
ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 45200
640
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 45200
641
Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 45200
642
Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 45000
643
ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 45000
644
Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 45000
645
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 45000
646
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
647
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 45000
648
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 45000
649
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
650
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 45000
651
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
652
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 45000
653
ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45000
654
МИР Филиповци София 45000
655
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
656
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
657
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
658
Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gdańsk 44662
659
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 44480
660
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 44420
661
Základní škola Brno, nám.Míru 3, příspěvková organizace Brno 44290
662
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 44100
663
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43787
664
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
665
Colegio Almedina Córdoba 43600
666
CEIP QUEVEDO León 43600
667
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 43400
668
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
669
Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 43200
670
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
671
35ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων Τρίκαλα 43028
672
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
673
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 42880
674
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 42764
675
Școala Gimnazială Șimon Bran 42746
676
Základná škola Spisska Nova Ves 42686
677
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
678
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Λέσβου Ταξιάρχες Λεσβου 42450
679
Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 42380
680
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
681
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 42072
682
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 42068
683
ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 42000
684
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
685
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41804
686
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
687
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 41800
688
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 41797
689
ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 41750
690
Highbury Primary Cape Town 41656
691
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 41626
692
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
693
Ліцей №66 ЛМР Львів 41400
694
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 41295
695
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
696
Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 41200
697
ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 41116
698
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
699
Оржівський ліцей смт. Оржів 41000
700
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
701
QUANTUM STEM Нур-Султан 40900
702
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
703
СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 40800
704
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 40800
705
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 40715
706
Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 40560
707
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 40499
708
Evanjelické gymnázium Tisovec Tisovec 40442
709
ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 40400
710
LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 40400
711
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 40400
712
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 40362
713
ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 40300
714
C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 40300
715
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 40296
716
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 40239
717
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
718
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
719
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
720
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 40141
721
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
722
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
723
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
724
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
725
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
726
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 40000
727
КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 40000
728
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 40000
729
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 40000
730
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 40000
731
Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 40000
732
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 40000
733
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
734
ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 40000
735
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 40000
736
Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 40000
737
НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 40000
738
Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 40000
739
КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 40000
740
КГУ "Школа гимназия № 5А" отдела образования города Костаная " Костанай 40000
741
ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 40000
742
Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 40000
743
Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 40000
744
Kuswag Primary East London 40000
745
Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 40000
746
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
747
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39893
748
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΟ 39844
749
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 39820
750
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
751
17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 39712
752
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
753
Klaipėdos lopšelis-darželis "Puriena" Klaipėda 39451
754
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 39406
755
Scoala Gimnaziala Nr. 19 Brasov Brasov 39365
756
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 39299
757
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 39284
758
CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 39200
759
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
760
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
761
Základná škola Trebišov 38947
762
"Saulė" Joniškis 38899
763
EB 1 Arganil Arganil 38692
764
Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 38670
765
Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 38620
766
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
767
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 38436
768
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
769
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 38200
770
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
771
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 38060
772
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
773
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 37872
774
Stapaskóli Reykjanesbær 37800
775
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 37759
776
Duhova škôlka Bratislava 37632
777
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
778
Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 37584
779
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
780
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
781
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
782
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 37427
783
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
784
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37300
785
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 37280
786
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області Харків 37204
787
Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 37100
788
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 36982
789
16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 36962
790
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
791
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
792
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 36852
793
ZŠ Pugačevova Humenné 36810
794
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 36780
795
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
796
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΒΑΔΑΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ, 49081, ΚΕΡΚΥΡΑ 36660
797
Міцівецька гімназія с. Міцівці 36600
798
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
799
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 36400
800
ДГ "Русалка", гр. РУСЕ РУСЕ 36400
801
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
802
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 36322
803
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
804
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
805
Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Мирівський ліцей" Мирівка 36200
806
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
807
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 36075
808
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 36022
809
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
810
ДГ СМЕХОРАНИ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 36000
811
44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 36000
812
CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 36000
813
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 36000
814
Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 35960
815
Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 35800
816
ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 35800
817
N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 35800
818
Základná škola- Grundschule Kežmarok Hradné námestie 38, Kežmarok 060 01 35800
819
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 35700
820
Základná škola Levoča 35640
821
5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 35620
822
EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 35600
823
ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 35600
824
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
825
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
826
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
827
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 35482
828
Materská škola Košice 35460
829
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
830
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
831
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 35400
832
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 35363
833
Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Херсонської міської ради" Херсон 35360
834
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 35309
835
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
836
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 35200
837
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
838
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 35200
839
Jardim das Sementinhas Viseu 35200
840
Stredná odborná škola Nováky Nováky 35200
841
SOŠPaSnV Žilina Žilina 35200
842
ДГ "Пинокио", гр. РУСЕ РУСЕ 35200
843
ДГ "Стадиона ", гр. БЯЛА БЯЛА 35200
844
ДГ "Първи юни", с. БАНИСКА, община Две могили с. БАНИСКА, община Две могили 35200
845
ОУ " Христо Ботев" с, Съдиево с. Съдиево 35000
846
Раденицький ЗЗСО І-ІІ ст. Раденичі 35000
847
ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 35000
848
ДГ СНЕЖАНКА - с. ИВАНСКИ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
849
ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
850
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
851
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w Katowicach Katowice 35000
852
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 35000
853
Δημοτικό Σχολείο Πύργου Ηρακλείου Πύργος Αστερουσίων 35000
854
19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 35000
855
9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 35000
856
ZŠ Zemplínska Teplica ZŠ Zemplínska Teplica, Hlavná 209, Zemplínska Teplica 35000
857
МИР Самоков Самоков 35000
858
МИР Кюстендил Кюстендил 35000
859
5ο Δημοτικό Σχολείο Περάματος Πέραμα 35000
860
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 35000
861
ДГ "Щастливо детство", гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 35000
862
ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 35000
863
ОУ "Иван Вазов", с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 35000
864
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 35000
865
Кам'янський ліцей Кам'янецької ОТГ Чернівецького району Чернівецької області село Кам'янка 35000
866
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
867
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 35000
868
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
869
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 35000
870
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 35000
871
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35000
872
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
873
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 35000
874
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 35000
875
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
876
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
877
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galați 35000
878
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
879
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
880
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
881
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 35000
882
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
883
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
884
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
885
Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 35000
886
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
887
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
888
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
889
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
890
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
891
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 35000
892
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
893
Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 35000
894
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 35000
895
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 35000
896
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 35000
897
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 35000
898
7/θ Δημοτικό Σχολείο Νέου Σουλίου Σερρών ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 35000
899
2ο Νηπιαγωγείο Αλεξάνδρειας Αλεξάνδρεια Ημαθιας 35000
900
C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 35000
901
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
902
Vinnige Voetjies Sasolburg 34800
903
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 34765
904
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 34685
905
2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 34570
906
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 34330
907
ZŠ s MŠ Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 02964 34294
908
Ceip Francisco Valdés Don Benito 34266
909
West Spring Primary School Bukit Panjang 34250
910
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
911
"Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 33910
912
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI Encs 33748
913
CZŠ svätého apoštola Pavla Sihelné Sihelné 214, 02946 Sihelné 33535
914
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
915
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 33341
916
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 33260
917
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
918
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
919
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
920
Атырау қаласы Қ.Қайсенов атындағы 33 орта мектеп Атырау қаласы 33143
921
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 33040
922
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 33000
923
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
924
1ο Νηπιαγωγείο Νέων Μουδανιών Νέα Μουδανιά 32500
925
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 32453
926
Grădinița Numărul 239, București București 32382
927
31ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 32320
928
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 32300
929
Острозький ліцей №2 Острог 32300
930
Szkoła Podstawowa nr 37 z oddziałami dwujęzycznymi w Tychach Tychy 32222
931
Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 32220
932
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 32200
933
Szkoła Podstawowa Wrocław 32183
934
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 32106
935
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
936
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
937
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 32004
938
32орта мектеп Атырау 32000
939
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
940
Кролевецький ліцей №5, Кролевецької міської ради Місто Кролевець 31840
941
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
942
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
943
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 31800
944
52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 31780
945
Leikskólinn Jörfi Reykjavík 31700
946
Запорізька початкова школа "Прогрес" Запорізької міської ради місто Запоріжжя , вул Бочарова 5а 31600
947
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 31600
948
Краснослобідський ліцей Обухівської міської ради Красна Слобідка 31560
949
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
950
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
951
C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 31400
952
Algonquin Avenue Public School 31400
953
Spojená škola Spišská Stará Ves 31118
954
Nesskóli Neskaupstaður 31100
955
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 31100
956
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 31100
957
Прилуцький заклад загальної середньої освіти I-III ст. №7 (ліцей №7) Прилуцької міської ради Чернігівської області м.Прилуки 31029
958
Стебницький ліцей №7 м.Стебник 31000
959
Шоқан Уәлиханов атындағы №110 мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 31000
960
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
961
Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 31000
962
Materská škola Žehra 10 31000
963
Przedszkole publiczne nr 1 promyczek Solec kujawski 30945
964
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
965
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 30900
966
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 30800
967
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
968
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 30800
969
Решетилівський ЗДО ясла-садок "Ромашка" Решетилівської міської ради Полтавської області м.Решетилівка 30800
970
Rosehill Primary School Durban 30800
971
LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 30800
972
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
973
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30800
974
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
975
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
976
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
977
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30800
978
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
979
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30780
980
Základná škola Bánovce nad Bebravou 30762
981
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30700
982
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 30600
983
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 30600
984
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
985
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
986
СОШ60 Ул Ахунбаева 30500
987
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30500
988
Рівненський ліцей № 12, Рівненської міської ради Рівне 30500
989
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 30500
990
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 30439
991
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 30400
992
ZŠ Zarevúca Ružomberok 30400
993
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області вул.Таврійська 1б смт.Іванівка Генічеського району Херсонської області 30400
994
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 30400
995
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 30400
996
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
997
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 30400
998
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 30400
999
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
1000
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 30386
1001
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 30374
1002
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 30320
1003
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30300
1004
ДГ "Зора", гр. РУСЕ РУСЕ 30300
1005
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
1006
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 30246
1007
Spojená škola Vranov nad Topľou 30241
1008
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 30236
1009
Materská škola Zohor Zohor 30200
1010
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30200
1011
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
1012
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 30200
1013
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30200
1014
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΙΡΟΥ Κέρκυρα 30200
1015
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
1016
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
1017
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 30200
1018
Частно основно училище “Светлина” София 30200
1019
ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 30200
1020
ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 30200
1021
32орта мектеп Атырау 30200
1022
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
1023
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
1024
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
1025
7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 30200
1026
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
1027
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
1028
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30100
1029
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 30100
1030
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30100
1031
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30100
1032
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30100
1033
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
1034
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 30100
1035
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30100
1036
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 30100
1037
9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 30100
1038
ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 30000
1039
Колонтаївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області село Колонтаїв Богодухівський район Харківська область 30000
1040
ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 30000
1041
Przedszkole nr 282 Warszawa 30000
1042
ZŠ Dukelská Strakonice 30000
1043
Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno 30000
1044
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 30000
1045
Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 30000
1046
Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 30000
1047
OTH Tampines 30000
1048
Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 30000
1049
9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 30000
1050
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 30000
1051
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 30000
1052
6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 30000
1053
15ο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσων Γιαννιτσα 30000
1054
Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 30000
1055
Izmēģinājums - 30000
1056
ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 30000
1057
Escola Básica dos Brejos Albufeira 30000
1058
ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 30000
1059
ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 30000
1060
32орта мектеп Атырау 30000
1061
"Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 30000
1062
Hajósi Szent Imre Általános iskola Hajós 30000
1063
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 30000
1064
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
1065
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
1066
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
1067
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
1068
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 30000
1069
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
1070
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
1071
Escola Joventut Callús 30000
1072
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
1073
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
1074
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
1075
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
1076
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 30000
1077
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
1078
Bellville Primary School Bellville 30000
1079
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
1080
Közép Utcai Óvoda Debrecen 30000
1081
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
1082
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
1083
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
1084
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
1085
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
1086
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
1087
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
1088
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
1089
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
1090
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
1091
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30000
1092
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
1093
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
1094
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
1095
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
1096
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
1097
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
1098
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 30000
1099
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 30000
1100
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
1101
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
1102
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
1103
УВК ШГ38 Бишкек 30000
1104
СОШ 47 Бишкек 30000
1105
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
1106
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
1107
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
1108
СОШ 77 Город Бишкек 30000
1109
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
1110
СОШ 54 Bishkek. 30000
1111
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
1112
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 30000
1113
Гимназия 2 Каракол 30000
1114
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
1115
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
1116
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
1117
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
1118
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
1119
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
1120
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
1121
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 30000
1122
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
1123
Addo Primary School Addo 30000
1124
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
1125
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
1126
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
1127
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
1128
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
1129
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
1130
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
1131
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 30000
1132
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
1133
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
1134
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
1135
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 30000
1136
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 30000
1137
Základná škola Čaklov Čaklov 30000
1138
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 30000
1139
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
1140
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
1141
Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 30000
1142
Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 30000
1143
Загальноосвітня школа І ступеня 37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницький 30000
1144
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
1145
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
1146
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 30000
1147
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
1148
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
1149
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
1150
Santa Creu Anglesola 30000
1151
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
1152
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 30000
1153
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
1154
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
1155
Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 30000
1156
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 30000
1157
Школа UMKA School Алматы 30000
1158
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
1159
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
1160
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
1161
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
1162
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 30000
1163
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
1164
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
1165
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
1166
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
1167
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
1168
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
1169
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
1170
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
1171
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
1172
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
1173
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
1174
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
1175
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 30000
1176
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 30000
1177
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
1178
Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 30000
1179
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
1180
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
1181
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 30000
1182
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
1183
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
1184
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
1185
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
1186
Școala Gimnazială Jitia Jitia 30000
1187
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
1188
Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 30000
1189
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
1190
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 30000
1191
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 30000
1192
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 30000
1193
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
1194
Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 30000
1195
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
1196
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
1197
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 30000
1198
PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 30000
1199
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 30000
1200
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
1201
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
1202
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 30000
1203
EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 30000
1204
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
1205
Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 30000
1206
ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 30000
1207
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
1208
Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 30000
1209
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 30000
1210
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
1211
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
1212
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 30000
1213
Полянська гімназія С. Поляна 30000
1214
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
1215
19 ЖОББМ Уральск 30000
1216
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
1217
Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 30000
1218
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolájának Bácsalmási Telephelye Bácsalmás 30000
1219
Grădinița cu Program Prelungit Rovinari Rovinari 30000
1220
Externato Frei Luís de Sousa Almada 30000
1221
ZŠ s MŠ Kalša Kalša 30000
1222
ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 30000
1223
Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 30000
1224
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
1225
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
1226
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
1227
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30000
1228
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
1229
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
1230
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
1231
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 30000
1232
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
1233
Zssmš Margecany Margecany 30000
1234
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
1235
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
1236
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
1237
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 30000
1238
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
1239
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 30000
1240
Colégio João Paulo II Braga 30000
1241
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
1242
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
1243
Bucuresti, Grădinița nr 189 București 30000
1244
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
1245
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
1246
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
1247
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 30000
1248
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
1249
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
1250
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
1251
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
1252
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
1253
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
1254
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 30000
1255
Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 30000
1256
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 30000
1257
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
1258
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
1259
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
1260
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 30000
1261
Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 30000
1262
Materská škola Smetanova 11 Košice 30000
1263
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30000
1264
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
1265
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
1266
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
1267
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 30000
1268
EB de Pombal Pombal 30000
1269
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
1270
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
1271
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
1272
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
1273
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 30000
1274
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
1275
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
1276
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
1277
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
1278
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
1279
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
1280
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
1281
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
1282
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
1283
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 29848
1284
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29746
1285
Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 29603
1286
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29294
1287
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 29210
1288
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
1289
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
1290
ZŠ Mierová 46 Bratislava 28750
1291
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 28710
1292
Escola Carles III La Ràpita 28650
1293
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 28520
1294
Centrum voľného času Šaľa 28506
1295
Grunnskólinn Hellu Hella 28176
1296
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Ruda Śląska 28148
1297
Základná škola Piešťany 28136
1298
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
1299
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
1300
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
1301
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
1302
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 27439
1303
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 27400
1304
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
1305
Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola Pusztavám 27280
1306
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 27279
1307
Základná škola Dunajská Streda 27029
1308
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
1309
Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 26800
1310
CEIP Trepalio Trobajo del Camino 26800
1311
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 26800
1312
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 26800
1313
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
1314
Йосипівський ліцей С.Йосипівка 26600
1315
Leikskólinn Heklukot Hellu Hellu 26600
1316
Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 26600
1317
Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 26600
1318
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
1319
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
1320
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 26600
1321
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с. ДОЛНО ГОЛЕМАНЦИ, общ. ХАСКОВО Хасково 26600
1322
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
1323
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
1324
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26463
1325
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
1326
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
1327
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
1328
2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 26400
1329
Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 26400
1330
Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 26200
1331
Langholtsskóli Reykjavík 26200
1332
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 26200
1333
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 26200
1334
Одеська ЗОШ#26 Одеса 26110
1335
17ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 26100
1336
Zasskia Wiese Alberton 26000
1337
Teste teste 26000
1338
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 26000
1339
27o Νηπιαγωγείο Λάρισας Λάρισα 26000
1340
Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 26000
1341
Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 26000
1342
СЗШ #83 м. Київ 26000
1343
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 26000
1344
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
1345
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
1346
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
1347
Νηπιαγωγείο Πελασγίας Πελασγία 26000
1348
27ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Θεσσαλονίκη 26000
1349
Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla Ežerėlis, Kauno r. 26000
1350
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
1351
Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Novum Wołomin 25810
1352
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
1353
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25800
1354
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
1355
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
1356
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25800
1357
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach Dywity 25800
1358
8ο νηπιαγωγείο Ελευσίνας Ελευσίνα 25800
1359
ДГ "Пролет", гр. БЯЛА БЯЛА 25800
1360
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
1361
Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Вилкове 25800
1362
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 25644
1363
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 25624
1364
San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 25600
1365
CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 25600
1366
3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 25600
1367
22ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Κάνηθος 25600
1368
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
1369
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
1370
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
1371
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
1372
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 25500
1373
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
1374
1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25500
1375
ДГ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО- село ЦАРЕВ БРОД, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25500
1376
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
1377
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
1378
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 25500
1379
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
1380
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
1381
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
1382
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25400
1383
Best School Grosswinternheim 25400
1384
Νηπιαγωγείο Αιγείρου Κομοτηνή 25400
1385
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
1386
Escola Les Arrels Salt 25400
1387
Alessia Primary Ingelheim 25400
1388
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
1389
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 25400
1390
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
1391
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 25400
1392
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
1393
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
1394
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
1395
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 25400
1396
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ Περδίκκας 25400
1397
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25400
1398
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 25400
1399
Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 25400
1400
Νηπιαγωγείο Κωσταραζίου Άργος Ορεστικό 25400
1401
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 25400
1402
7 Δημοτικό Καλσμαριάς Πρωτοβάθμια Αν. Θεσσαλονίκης 25400
1403
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25400
1404
Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 25400
1405
КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 25400
1406
Przedszkole Nr9 Leśne Ludki Gniezno 25400
1407
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25300
1408
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25300
1409
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 25300
1410
ДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"-село ВЕХТОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25300
1411
Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 25300
1412
ДГ ДОБРИ ЛЮЦКАНОВ"- село ДИБИЧ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25200
1413
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Wałbrzychu im. Aleksandra Kamińskiego Wałbrzych 25200
1414
Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 25200
1415
Höfðaskóli Skagaströnd 25200
1416
Základní škola Pouzdřany, okres Břeclav, příspěvko Pouzdřany 25200
1417
2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 25200
1418
2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 25200
1419
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 25200
1420
43ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 25200
1421
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού Κορυδαλλός 25200
1422
31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 25200
1423
2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 25200
1424
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ ΓΑΛΙΑ Δ. ΦΑΙΣΤΟΥ 25200
1425
4ο Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου Σιδηρόκαστρο 25200
1426
Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 25200
1427
Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίος 25200
1428
East Woods School Oyster Bay 25200
1429
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΧΑΡΙΕΣΣΑ 25200
1430
Engjaskóli Reykjavík 25200
1431
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
1432
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
1433
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
1434
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
1435
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
1436
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
1437
3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 25200
1438
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
1439
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
1440
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
1441
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
1442
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
1443
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
1444
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
1445
Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 25200
1446
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
1447
1ο Νηπιαγωγειο Βροντους Βροντου 25200
1448
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
1449
Малостидинський ліцей Село Малий Стидин 25200
1450
28 мектеп лицей Туркестан 25200
1451
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
1452
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
1453
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 25200
1454
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
1455
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25200
1456
ThinkGlobal Рівне 25200
1457
Amor de Dios CÁDIZ 25188
1458
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25100
1459
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 25100
1460
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25100
1461
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 25100
1462
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
1463
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
1464
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25100
1465
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25100
1466
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25100
1467
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" Волинської області Луцьк 25100
1468
CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 25100
1469
Основно училище ,,Васил Левски" село Градище, община Шумен, област Шумен 25100
1470
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 25100
1471
СУ "Възраждане", гр. РУСЕ РУСЕ 25100
1472
"№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 25100
1473
Scoala Gimnaziala Al.Odobescu Chiajna 25100
1474
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
1475
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
1476
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25100
1477
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
1478
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
1479
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
1480
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
1481
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1482
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 25000
1483
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1484
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
1485
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1486
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1487
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1488
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1489
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1490
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1491
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1492
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1493
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1494
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1495
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 25000
1496
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1497
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1498
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1499
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1500
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1501
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1502
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1503
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1504
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1505
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1506
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1507
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
1508
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1509
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1510
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1511
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1512
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1513
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1514
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1515
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1516
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1517
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1518
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1519
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1520
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 25000
1521
Swartberg Primary Caledon 25000
1522
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1523
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1524
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1525
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1526
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1527
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1528
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1529
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1530
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1531
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1532
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1533
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1534
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1535
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1536
Fellaskóli Reykjavík 25000
1537
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1538
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1539
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1540
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1541
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1542
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1543
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
1544
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1545
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1546
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1547
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1548
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1549
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1550
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1551
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1552
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1553
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1554
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1555
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1556
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1557
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1558
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1559
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 25000
1560
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1561
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1562
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1563
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1564
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1565
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ 25000
1566
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1567
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1568
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1569
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 25000
1570
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1571
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1572
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1573
СОШ 21 Бишкек 25000
1574
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1575
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 25000
1576
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1577
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1578
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1579
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1580
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1581
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1582
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1583
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1584
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1585
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1586
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1587
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1588
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 25000
1589
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1590
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1591
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1592
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1593
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1594
Materská škola Kúty Kuty 25000
1595
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1596
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 25000
1597
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 25000
1598
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1599
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1600
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1601
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1602
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1603
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1604
Grădiniță cu program prelungit nr.43 Sibiu 25000
1605
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1606
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 25000
1607
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1608
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1609
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1610
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1611
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1612
Materská škola Ševčenkova 35 25000
1613
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1614
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1615
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1616
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1617
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1618
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1619
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1620
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1621
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1622
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1623
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1624
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1625
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1626
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1627
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1628
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1629
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1630
Grădinița nr. 24 București 25000
1631
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1632
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1633
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1634
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1635
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1636
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1637
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1638
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1639
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1640
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1641
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1642
București, GRĂDINIȚA NR. 3 București 25000
1643
11ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1644
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 25000
1645
Escola Guillem Isarn La Fuliola 25000
1646
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1647
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1648
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1649
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1650
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1651
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1652
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1653
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1654
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 25000
1655
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1656
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1657
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1658
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1659
Gradinita cu Program Prelungit Sângeorz-Băi Sângeorz-Băi 25000
1660
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1661
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1662
Academy Private School Cape Town 25000
1663
Van Reede Primary 8 High street 25000
1664
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1665
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1666
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1667
28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 25000
1668
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
1669
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1670
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1671
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1672
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1673
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1674
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1675
CEIP Abdera Adra 25000
1676
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1677
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1678
Academia Primary School Eersterivier 25000
1679
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1680
Școala Gimnazială Nr 1 Motru 25000
1681
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1682
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1683
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1684
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1685
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1686
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
1687
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1688
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1689
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 25000
1690
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1691
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1692
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1693
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1694
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1695
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1696
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1697
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1698
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1699
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1700
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1701
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1702
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1703
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1704
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1705
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
1706
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1707
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1708
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 25000
1709
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1710
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1711
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1712
Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 25000
1713
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1714
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1715
Gradinita cu PP Floare de Iris CLUJ NAPOCA 25000
1716
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1717
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 25000
1718
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1719
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25000
1720
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1721
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1722
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1723
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1724
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1725
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1726
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1727
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1728
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1729
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1730
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1731
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1732
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1733
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1734
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1735
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1736
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1737
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1738
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1739
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1740
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1741
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1742
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1743
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1744
Academy International Wawer Warszawa 25000
1745
Воробіївська гімназія Дунаєвецької ОТГ С. Воробіївка Хмельницька область. Кам'янець Подільський район 25000
1746
Școala Gimnazială "Sfântul Grigorie Teologul", Galați Galați 25000
1747
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області М. Охтирка 25000
1748
Kelmės "Kražantės" progimnazija Liolių skyrius s Lioliai 25000
1749
Scoala Gimnaziala nr. 2 Codlea Codlea, 25000
1750
ДГ "МАДАРСКИ КОННИК" - село МАДАРА , община ШУМЕН ШУМЕН 25000
1751
Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha 32-437 Skomielna Czarna 267 25000
1752
Szkoła Podstawowa nr 11 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Mysłowicach 41-404 Mysłowice 25000
1753
2-Θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Ποταμού Κυθήρων Αγία Πελαγία Κυθήρων 25000
1754
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25000
1755
Νηπιαγωγείο Ράχης Άρτας Ράχη Άρτα 25000
1756
Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Село Нерубайське 25000
1757
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku Toszek 25000
1758
Akademia Kwadrat Starachowice 25000
1759
Mamma Beer Sasolburg 25000
1760
Kleine Einsteins Sasolburg 25000
1761
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 25000
1762
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej Lekowo 25000
1763
Przedszkole Niepubliczne Krokodylek Chojnice 25000
1764
test test 25000
1765
test test 25000
1766
Zespół Edukacyjny w Konotopie Konotop 25000
1767
Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 25000
1768
CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 25000
1769
Scoala Gimnaziala Nr 168 Bucuresti 25000
1770
Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 25000
1771
Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 25000
1772
Ліцей с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області с. Лисичанський 25000
1773
Малоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Мала Олександрівка Бериславського району Херсонської області 25000
1774
Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 25000
1775
"Опорний заклад освіти - Шировецький ліцей" село Ширівці,вул.Молодіжна 18 25000
1776
Colegio Altamira Peñalolen 25000
1777
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ 25000
1778
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Α ΛΑΖΟΓΛΟΥ Βέροια 25000
1779
Νηπιαγωγείο Στουρναραίικων Στουρναραίικα 25000
1780
Δημοτικό σχολείο ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Κοζάνης Τσοτυλι 25000
1781
Νηπιαγωγείο Αραχναίου Αραχναίο 25000
1782
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 25000
1783
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Νέες Εργατικές Κατοικίες Αγίου Νικήτα Σερρών 25000
1784
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ 25000
1785
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΛΑΠΠΑ- ΠΑΤΡΑ 25000
1786
31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 25000
1787
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΙΕΡΙΑΣ 25000
1788
8ο νηπιαγωγείο Αλίμου Άλιμος 25000
1789
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25000
1790
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ 25000
1791
6/θ Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Βοιών Κάμπος Βοιών Λακωνίας 25000
1792
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 25000
1793
1ο Νηπιαγωγείο Νικήτης Νικήτη 25000
1794
Δημοτικό Σχολείο Ζαρού ΖΑΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ 25000
1795
Szkoła Podstawowa w Kętrzynie Ketrzyno 9 25000
1796
МИР Папанчев София 25000
1797
46ο Νηπιαγωγείο Πατρών Πάτρα 25000
1798
Klaipėdos lopšelis-darželis "Eglutė" Klaipėda 25000
1799
Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach Dobczyce 25000
1800
Școala Gimnazială Șura Mică Șura Mică 25000
1801
2ο Δημοτικό Σχολείο Κύμης Κύμη Ευβοίας 25000
1802
Przedszkole nr 7 w Poznaniu Poznań 25000
1803
Stredná zdravotnícka škola Poprad 25000
1804
35o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 25000
1805
1o Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη Δωδεκανήσου 25000
1806
Петриківська гімназія- філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради смт Петриківка 25000
1807
Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach . Katowice 25000
1808
Комунальний заклад "Харківський ліцей №4 Харківської міської ради" Харків 25000
1809
Fundação Vida Nova Alcobaça 25000
1810
3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 25000
1811
Základní škola a Mateřská škola Dražovice Dražovice 121 25000
1812
Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univeerzity v Brně univerzity v Brně univerzity v Brně, školská právnická osoba UMŠ Hrášek 25000
1813
ZŠ s MŠ Vančurova Trnava Trnava 25000
1814
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ 25000
1815
ДГ "Баба Тонка", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, общ. ЦЕНОВО 25000
1816
Základná škola s materskou školou Makov Makov 25000
1817
Петропавл қаласындағы Ж.Ташенов атындағы #20 орта мектеп Солтүстік Қазақстан обл, Петропавл қаласы 25000
1818
Základná škola s materskou školou Dojč Dojč 25000
1819
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 25000
1820
Жалпы білім беретін №32 орта мектеп Атырау 25000
1821
"Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 25000
1822
1ο Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη 25000
1823
"3 жалпы орта білім беретін аралас мектеп"КММ Аягөз ауданы 25000
1824
Gymnázium P.J.Šafárika Rožňava Rožňava 25000
1825
ZŠ, Ul. Vajanského48, Lučenec Lučenec 25000
1826
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
1827
Kingsway Park Public School 25000
1828
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
1829
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
1830
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
1831
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1832
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1833
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
1834
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
1835
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
1836
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1837
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1838
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
1839
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
1840
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
1841
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1842
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
1843
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
1844
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
1845
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
1846
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
1847
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
1848
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
1849
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
1850
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
1851
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 25000
1852
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
1853
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
1854
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
1855
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
1856
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
1857
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
1858
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
1859
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
1860
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
1861
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
1862
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
1863
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
1864
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
1865
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
1866
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
1867
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1868
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 25000
1869
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
1870
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
1871
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
1872
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
1873
ZŠ Obyce Obyce 25000
1874
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
1875
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
1876
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
1877
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
1878
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
1879
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
1880
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
1881
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
1882
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
1883
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
1884
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
1885
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
1886
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
1887
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
1888
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
1889
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
1890
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
1891
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
1892
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
1893
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
1894
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
1895
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
1896
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
1897
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
1898
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
1899
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
1900
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
1901
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
1902
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
1903
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
1904
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
1905
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
1906
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
1907
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
1908
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
1909
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
1910
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
1911
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
1912
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
1913
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
1914
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
1915
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
1916
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
1917
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
1918
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
1919
Midgard School Kyiv 25000
1920
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
1921
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
1922
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
1923
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
1924
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1925
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
1926
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 25000
1927
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
1928
București, Școala Tudor Arghezi București 25000
1929
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
1930
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
1931
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
1932
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
1933
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
1934
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
1935
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1936
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
1937
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 25000
1938
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
1939
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
1940
Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 25000
1941
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
1942
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
1943
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
1944
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
1945
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
1946
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
1947
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
1948
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
1949
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
1950
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
1951
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
1952
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
1953
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
1954
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
1955
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
1956
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ "Herastrau" BUCUREȘTI 25000
1957
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1958
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
1959
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
1960
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
1961
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
1962
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
1963
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
1964
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
1965
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 25000
1966
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
1967
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1968
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
1969
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
1970
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1971
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
1972
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
1973
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1974
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
1975
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
1976
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
1977
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
1978
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
1979
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
1980
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 25000
1981
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25000
1982
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
1983
Заставнівська гімназія Заставна 25000
1984
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
1985
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
1986
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
1987
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
1988
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
1989
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
1990
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
1991
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
1992
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
1993
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
1994
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
1995
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25000
1996
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
1997
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
1998
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
1999
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25000
2000
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
2001
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
2002
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
2003
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
2004
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
2005
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
2006
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
2007
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
2008
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
2009
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 25000
2010
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
2011
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
2012
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
2013
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
2014
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
2015
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
2016
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
2017
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
2018
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
2019
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
2020
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
2021
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
2022
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
2023
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
2024
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 25000
2025
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
2026
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
2027
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
2028
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
2029
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
2030
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
2031
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
2032
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
2033
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
2034
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
2035
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
2036
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
2037
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
2038
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
2039
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
2040
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
2041
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
2042
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
2043
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
2044
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
2045
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
2046
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
2047
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
2048
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
2049
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
2050
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
2051
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
2052
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
2053
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
2054
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
2055
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
2056
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
2057
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
2058
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
2059
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
2060
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
2061
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
2062
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
2063
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
2064
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
2065
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
2066
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
2067
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
2068
C.D Santa María Micaela Granada 25000
2069
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2070
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
2071
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 25000
2072
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
2073
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
2074
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
2075
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
2076
CEIP Puente Real Badajoz 25000
2077
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
2078
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
2079
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
2080
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
2081
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
2082
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
2083
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
2084
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
2085
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
2086
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
2087
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
2088
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
2089
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
2090
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
2091
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2092
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
2093
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2094
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
2095
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
2096
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
2097
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
2098
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
2099
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
2100
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
2101
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 25000
2102
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
2103
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
2104
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
2105
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
2106
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
2107
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
2108
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
2109
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 25000
2110
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
2111
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
2112
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
2113
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2114
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
2115
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
2116
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
2117
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
2118
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
2119
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
2120
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
2121
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
2122
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
2123
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
2124
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2125
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
2126
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
2127
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
2128
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
2129
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
2130
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000